Tag: msze święte

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 16 WRZEŚNIA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Władysławę i Stanisława Kowalskich – od Todzi z dziećmi
08.30 + Lecha Skrzypnika – gregorianka 14
10.00 + Wojciecha, Stefanię, Władysława Włodarczyków
11.30 Dziękczynna
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Rodziny – od Sióstr Nativitanek

Poniedziałek 17 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Czesława Szcześniaka – od rodziny
18.30 + Stanisławę Figiel w 11 rocznicę śmierci

Wtorek 18 września – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 W intencji Doroty – o zdrowie, błogosławieństwo Boże
18.30 + Piotra – od rodziny

Środa 19 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Piotra – od rodziny
18.30 + Romana Czuryłowskiego

Czwartek 20 września wspomnienie św. św. Andrzeja Kim Taegona, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Piotra – od rodziny
18.30 + Krystynę Stusio – od uczestników pogrzebu

Piątek 21 września – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Piotra – od Sióstr Nativitanek
18.30 + Arkadiusza Kita w 1 rocznicę śmierci

Sobota 22 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
16.00 W intencji Karoliny i Dawida. Msza Ślubna
18.30 + Józefa i Martę Glińskich

NIEDZIELA 23 WRZEŚNIA – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Stanisława Sylwestrowicza w 7 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Sylwestrowiczów i Dudkowskich
08.30 + Lecha Skrzypnika – gregorianka 21
10.00 + Rafała Nikicionka
11.30 W intencji Ewy i Marka w 30 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 + Marka Sułka, Józefa Sułka, Antoninę i Piotra Pióreckich

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 09 WRZEŚNIA – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Edwarda Dużaja w 2 rocznicę śmierci
08.30 + Lecha Skrzypnika – gregorianka 7
10.00 + Jadwigę Raczyńską
11.30 + Jana Strulaka w 3 rocznicę śmierci, Władysława Skoneczka w 35 rocznicę śmierci
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 W intencji Pawła – o zdrowie i łaski Ducha Świętego – od Sióstr

Poniedziałek 10 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Zbigniewa Dębińskiego – od Teresy
18.30 + Czesława Szcześniaka – od uczestników pogrzebu

Wtorek 11 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 W intencji Danuty Czyżewskiej –o zdrowie i błogosławieństwo Boże, urodzinowa- od Zofii Sujki
18.30 + Jana Marię Zielińskiego

Środa 12 września – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Czesława Szcześniaka – od uczestników pogrzebu
18.30 W intencji Macieja – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Czwartek 13 września – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Mariolę Sobańdę – od Basi i Grażyny z rodzinami
18.30 + Eugenię i Stanisława

Piątek 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Zbigniewa Dębińskiego – od s. Moniki
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego.
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 15 września – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 Chrzest Święty
18.30 + Danutę Matysek – od brata Stanisława z żoną

NIEDZIELA 16 WRZEŚNIA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Władysławę i Stanisława Kowalskich – od Todzi z dziećmi
08.30 + Lecha Skrzypnika – gregorianka 14
10.00 + Wojciecha, Stefanię, Władysława Włodarczyków
11.30 Dziękczynna
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Rodziny –
od Sióstr Nativitanek

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 05 SIERPNIA – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 W intencji syna Marcina – o zdrowie i o pomyślny przebieg operacji
10.00 + Danutę Matysek – od Asysty
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Jerzego Frontczaka

PONIEDZIAŁEK 06 SIERPNIA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
09.00 W intencji Danuty i Mohameta i ich synka Hamzy Józefa
18.30 + Macieja Moniuszko – od uczestników pogrzebu

Wtorek 07 sierpnia – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 + Mariannę Kacprzak – od uczestników pogrzebu
19.15 – 20.00 – adoracja Najświetszego Sakramentu w ciszy

Środa 08 sierpnia – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 + Helenę Antoninę Kwiatkowską – od syna

Czwartek 09 sierpnia -święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 + Szymona Bińczyka w 11 rocznicę śmierci

Piątek 10 sierpnia – święto św. Wawrzyńca, diakona, męczennika
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 11 sierpnia – wspomnienie św. Klary, dziewicy
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 Msza Ślubna

NIEDZIELA 12 SIERPNIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 Helenę Antoninę Kwiatkowską – od syna
10.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ryszarda Gajowniczka w 60 rocznicę urodzin
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Stefana Sobolewskiego w 1 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 03 CZERWCA – IX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Tadeusza, Franciszka, Bronisławę, Iwonę Parszkiewicz, Stanisławę, Władysława Guligowskich
10.00 W intencji Asysty
11.30 + Mariannę Walas, Agnieszkę, Władysławę, Władysława Krawczyków
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo Czerwcowe
19.00 + Eugeniusza Wierciocha, zmarłych z rodziny Wierciochów i Strugów

Poniedziałek 04 czerwca
07.00 + Marię Sowińską vel Kuchciak
18.30 + Janinę Grzeszczak – od uczestników pogrzebu

Wtorek 05 czerwca – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
07.00 Intencja wolna
18.30 + Grażynę Piórkowską, Władysława i Krzysztofa Dudków
19.15 – 21.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Środa 06 czerwca
07.00 Intencja wolna
18.30 + Walentego Kucharczyka – od rodziny

Czwartek 07 czerwca
07.00 W intencji Kapłanów
18.30 W intencji Doroty i Mariusza w 21 rocznicę ślubu

PIĄTEK 08 CZERWCA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
07.30 W pewnej intencji
09.00 W intencji powołań do Zgromadzenia Sióstr Nativitanek
10.00 Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 09 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
07.00 Intencja wolna
18.30 + Filomenę Canert w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 10 CZERWCA – X NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Stanisława, Janinę, Marię Grzegorczyków
10.00 + Marcina Pietranika w 9 rocznicę śmierci. Po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe.
11.30 + Małgorzatę i Michała Borowieckich
13.00 W intencji Parafian
18.00 – 19.00
Koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu w Chemnitz (Niemcy).
19.00 W intencji Emilii – o Boże błogosławieństwo w 40 rocznicę urodzin.

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 08 KWIETNIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
08.30 + Marię Skoskiewicz – gregorianka 6
10.00 + Jana Ziętkiewicza w 1 rocznicę śmierci
11.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Anny i Bogdana Oleksiewiczów w 19 rocznicę ślubu, rodziców Cieślaków w 44 rocznicę ślubu, rodziców Oleksiewiczów w 46 rocznicę ślubu.
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Tadeusza Mochockiego – od uczestników pogrzebu

Poniedziałek 09 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
07.00 + Marię Skoskiewicz
09.00 W intencji Beaty – o zdanie egzminów
18.30 + Jana Jabłońskiego – od rodziny

Wtorek 10 kwietnia
07.00 + Marię Skoskiewicz
18.00 + Barbarę Kalas – od uczestników pogrzebu
18.30 + Annę Łompieś – od uczestników pogrzebu

Środa 11 kwietnia
07.00 W intencji Nikodema Księżaka w 26 rocznicę urodzin, dz.-bł.
18.00 + Marię Skoskiewicz
18.30 + Bronisławę, Ignacego i Józefa Gołasiów

Czwartek 12 kwietnia
07.00 + Marię Skoskiewicz
18.00 + Halinę Kamińską – od rodziny
18.30 + Jadwigę i Tadeusza Jankowskich

Piątek 13 kwietnia
07.00 + Marię Skoskiewicz
18.00 + Helenę Szczerkowską – od uczestników pogrzebu
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 14 kwietnia
07.00 + Marię Skoskiewicz
18.00 + Barbarę Kalas – od córki z rodziną
18.30 + Albertę i Bolesława Łuczaków

NIEDZIELA 15 KWIETNIA – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
08.30 + Marię Skoskiewicz – gregorianka 13
10.00 W intencji Parafian
11.30 W intencji Ks. Roberta – imieninowa
13.00 W intencji Teresy i Jana Tarków w 50 rocznicę ślubu, dz. – bł.
18.15 Nieszpory
19.00 W intencji Renaty, Pawła oraz ich Dzieci – o Boże błogosławieństwo