RELIKWIE BŁOGOSŁAWIONYCH MARII I ALOJZEGO BELTRAME QUATTROCCHI

RELIKWIE BŁOGOSŁAWIONYCH MARII I ALOJZEGO BELTRAME QUATTROCCHI
> Zobacz ! <

7 grudnia 2015 roku do Parafii św Józefa Oblubieńca Najświętszej Marii Panny w Łodzi zostały wprowadzone relikwie błogosławionych Marii i Alojzego Beltrame Quattrocchi. Pierwsze błogosławione małżeństwo zamieszkało w naszej Wspólnocie Parafialnej.
Poniżej kilka informacji, które pozwolą nam ich poznać, zaprosić do swojego serca, ale też za ich wstawiennictwem upraszać u Boga potrzebne łaski dla Parafii i Parafian.

MODLITWA DO BŁOGOSŁAWIONYCH MAŁŻONKÓW

Błogosławieni małżonkowie Mario i Luigi, którzy daliście nam piękny wzór małżeńskiego i rodzinnego życia, módlcie się za nami, abyśmy tak jak Wy potrafili zachować właściwą równowagę pomiędzy pracą zawodową, służbą bliźniemu i życiem rodzinnym. Pomóżcie nam, przytłoczonym tyloma obowiązkami, zapracowanym i zabieganym, znaleźć czas na to, co w życiu jest naprawdę ważne, i zawsze umiejętnie rozeznawać, czemu powinniśmy poświęcać swój czas i uwagę.
Pomóżcie nam właściwie wypełniać nasze rodzicielskie obowiązki i zawsze doceniać wartość wspólnie spędzanego czasu. Nauczcie nas dostrzegać potrzebę dawania świadectwa i dobrego przykładu naszym dzieciom. Obyśmy zawsze pamiętali, że wszystko, czego chcemy je nauczyć, musimy im pokazać własnym przykładem życia.
Módlcie się, aby nasz rodzinny dom zawsze – tak jak Wasz – rozbłyskał Bożym światłem, aby każdy, kto do niego wchodzi, doświadczał miłości i rodzinnego ciepła. Módlcie się za wszystkie współczesne rodziny, aby pielęgnowały prawdziwe wartości i nie marnowały darów sobie powierzonych. Amen.

Maria i Alojzy Beltrame Quattrocchi są patronami naszego parafialnego Przedszkola.

Więcej o małżeństwie Beltrame Quattrocchi ! Błogosławione małżeństwo Quattrocchich wzorem do naśladowania Najmłodsza córka błogosławionej pary Beltrame Quattrocchi kandydatką na ołtarze