Nasi kapłani

 

Proboszcz ks. mgr lic. Adam Bajer vel Bojer, ur 29.09.1966 w Łodzi. Święcenia Kapłańskie 25.05.1991 w Łodzi. Magister Teologii 24.06.1991 – Akademia Teologii Katolickiej w Warszawie. Licencjat ze specjalności: Nauki o Rodzinie 27.06.2005 – Uniwersytet Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Instytut Studiów nad Rodziną w Łomiankach).
Posługa duszpasterska:
1991 – 1993 wikariusz parafii św. Jana Chrzciciela w Buczku,
1993 – 1994 wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim,
1994 – 1997 wikariusz parafii Chrystusa Króla w Pabianicach,
1997 – 2002 wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Łodzi,
2002 – 2004 Centrum Służby  Rodzinie w Łodzi,
2004 – 2007 wikariusz parafii św Kazimierza w Łodzi,
16.10.2007 – 27.05.2013 proboszcz parafii św. Wojciecha w Niesułkowie,
od 27.05.2013 proboszcz parafii Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Łodzi.
W latach 1997 – 2007 katecheta w II LO im. Gabriela Narutowicza w Łodzi. Wizytator katechetyczny, asystent kościelny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej, animator Stowarzyszenia Spotkania Małżeńskie, członek Unii Kapłanów Chrystusa Sługi, dyrektor przedszkola.
Wikariusz ks. mgr Sławomir Wojdala od sierpnia 2018 r.
Wikariusz ks. mgr Albin Żaba od sierpnia 2018 r.