Ogłoszenia Parafialne 5 maja

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi
OGŁOSZENIA 05 MAJA 2019 r. III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


Rozpoczął się miesiąc maj. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.30, w niedziele o godz. 18.15.


W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.


We wtorek 7 maja zapraszamy na Mszę Świętą, Nabożeństwo Majowe i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. Będzie także możliwość spowiedzi.


W środę 8 maja obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława biskupa, męczennika, głównego patrona Polski. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 18.00 i 18.30.


W piątek po Eucharystii i Nabożeństwie Majowym odbędzie się Modlitwa o Uzdrowienie. Wszystkich serdecznie zapraszamy


W następną niedzielę dzieci z klas 3 Szkoły Podstawowej nr 36 przystąpią do I Komunii Świętej podczas Eucharystii o godz. 10.00.


Również w następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek dla chorego dziecka – Kasi Jędrasiak. Kasia jest małą, jasnowłosą dziewczynką. Bardzo aktywną, rozmowną, zawsze uśmiechniętą, otwartą na każdego człowieka. Ma dwa i pół roczku i jak na swój wiek jest mała i drobna. Jest przemiłym dzieckiem, którego uśmiech i szczebiot cieszy wszystkich dookoła. Jednak tę radość zakłóca świadomość, że Kasia ma wrodzoną, niewykrytą w badaniach prenatalnych, wadę serca. Gdy Dziewczynka będzie dorastać może okazać się, że jej serce nie nadąży z dostarczaniem krwi i tlenu do organizmu, co grozi spowolnieniem pracy wszystkich układów i mózgu i może doprowadzić do jej śmierci. Za każdy dar serca na kosztowną terapię Kasi już teraz składamy serdeczne podziękowania.


W poniedziałek 13 maja o godz. 19.00 w naszej parafii rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Zapisy pod numerem telefonu 503 143 321


Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Idziemy” oraz nowy tygodnik – „Przewodnik Katolicki”.