Ogłoszenia parafialne

31 GRUDNIA 2017 r – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła i na wyjazd dzieci i młodzieży na zimowiska.

W Nowy Rok w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – uroczystość nakazaną zapraszamy na Msze Święte o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 19.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.30.

We wtorek 2 stycznia zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21.00. Będzie także możliwość spowiedzi.

W pierwszy czwartek będziemy modlić się za kapłanów oraz o liczne powołania kapłańskiej zakonne na Mszy Świętej o godz. 18.30.

W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek miesiąca stycznia. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. Spowiedź podczas Mszy Świętych i od godz. 18.00. Odwiedzimy także chorych w domach.

W sobotę 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego a ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Misje.

Spotkanie świąteczno-noworoczne grup parafialnych odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w salkach parafialnych.

Koncert Kolęd w wykonaniu Stowarzyszenia Śpiewaczego MONIUSZKOWCY odbędzie się także w niedzielę 7 stycznia o godz. 18.15. Podczas koncertu będzie można złożyć dar serca na potrzeby Stowarzyszenia.

W miesiącu styczniu i lutym w dni powszednie Msze Święte w naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. Zachęcamy do modlitwy za żywych i umarłych z naszych rodzin. Jest wiele wolnych intencji mszalnych. Nie będzie, do odwołania, Mszy Świętych w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia m.in. nowy numer tygodnika „Niedziela”.