Ogłoszenia Parafialne 30 maja 2021

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 30 MAJA 20 2 1 r. UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* Dziś odbywa się zbiórka do puszek na kolonie organizowane przez Caritas . Za dar serca składamy serdeczne podziękowanie.


* W następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na budowę Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie


* Na nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego zapraszamy w niedziele o godz. 18.15, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00. Nie będzie dodatkowych Mszy Świętych w niedziele o godz. 17.30


* We wtorek 1 czerwca ks. bp Ireneusz Pękalski na Mszy Świętej o godz. 18.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w tym dniu po Mszy Świętej o godz. 7 .00 rano


* W czwartek 3 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w naszym Kościele będą sprawowane o godz. 8.30, 10.00, bezpośrednio po procesji oraz o 19.00. Na Nabożeństwo Czerwcowe zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 8.30.
W tym roku procesja rozpocznie się po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10.00 w Kościele św. Jerzego i przejdzie następującą trasą: ul. św. Jerzego, Cmentarną, Mielczarskiego, Gdańską, Ogrodową do Kościoła św. Józefa. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy.


* W pierwszy piątek czerwca spowiadać będziemy podczas Mszy Świętych o godz. 7.00, 18.00 i od godz. 17.30.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „ Niedziela”, „Gość Niedzielny” , „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.