Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 25 GRUDNIA 2018 r.
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

Ukazała się nam dobroć i miłość Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, została wylana na nas łaska Ducha Świętego, zostaliśmy dziedzicami życia wiecznego. Rozradujmy się tą Prawdą i nieśmy ją Wszystkim spotkanym na naszych drogach. Składamy najlepsze życzenia: pełnych miłości i pokoju Świąt Bożego Narodzenia.

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. Za ubranie choinek i dekorację Bożonarodzeniową dziękujemy siostrze Monice, panu Jackowi, pani Katarzynie oraz pozostałym osobom.

* Dzisiaj Msze Święte sprawowane są według porządku niedzielnego.

* Jutro w środę 26 grudnia obchodzić będziemy święto św. Szczepana. Msze św. sprawowane będą o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 oraz 19.00.

* W niedzielę 30 grudnia obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy Świętej o godz. 10.00 odnowione zostaną śluby małżeńskie.

* Wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy 2 stycznia w Nowym Roku.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela” w cenie 10 zł z kalendarzem na 2019 r i płytą z kolędami , „Gość Niedzielny – wydanie świąteczno-noworoczne w cenie 8 zł, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci, „Idziemy”.