Ogłoszenia parafialne

26 MARCA 2017 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

 * Tak jak w ubiegłym roku pragniemy zorganizować pomoc świąteczną dla najuboższych naszej parafii. Prosimy o włączenie się w akcję poprzez złożenie deklaracji o pomocy do Zespołu Charytatywnego. W Wielką Sobotę będziemy prosić Parafian o pozostawienie czegoś ze „święconki”. Osoby potrzebujące prosimy o zgłaszanie się do Zespołu Charytatywnego, który pełni dyżur we wtorki Wielkiego Postu w godz. 18.00-19.00 w kancelarii. 

* W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 9.30 dla dorosłych (po Mszy Świętej o 9.00), 18.00 dla dzieci i 19.00 dla młodzieży i dorosłych. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 18.15

 * W sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

 * Nasz kościół św. Józefa jest Kościołem Stacyjnym Wielkiego Postu. We wtorek 04 kwietnia o godz. 18.00 ks. Biskup Ireneusz Pękalski będzie przewodniczył Eucharystii i odmówi koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiary zebrane podczas Mszy Świętej przeznaczone będą na cele charytatywne. Zachęcamy do licznego udziału we wspólnej modlitwie. Zachęcamy do kupienia książki „Łódzkie kościoły stacyjne” w cenie 15 zł.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”,  „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.