Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 11 CZERWCA 2017 r.
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. W ubiegłą niedzielę tzw. taca gospodarcza wyniosła 955 zł 86 gr.

* W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej.

* Zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego w niedziele o godz. 18.15, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.30.

* W czwartek 15 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w naszym Kościele będą sprawowane o godz. 8.30, 10.00, 12.00
i 19.00. Nie będzie Mszy Świętych o godz. 13.00 i 16.30. Na Nabożeństwo Czerwcowe zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 08.30.
W tym roku procesja rozpocznie się po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10.00 w Kościele św. Józefa i przejdzie następującą trasą: ul. Ogrodową, Gdańską,
Mielczarskiego, Cmentarną, Jerzego do Kościoła św. Jerzego. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy.
Procesje będą odprawiane przez 8 dni po Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.30.
Serdecznie zapraszamy chłopców do posługi ministranckiej a dziewczynki do scholii i sypania kwiatków. Siostra Monika zaprasza jutro dziewczynki na próbę sypania kwiatków na godz. 17.00.

* W sobotę 17 czerwca Nabożeństwo Czerwcowe i Różaniec ze względu na śluby będą odprawione po Mszy Świętej o godz. 7.00.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.