Nasi kapłani dawniej

   ks. kan. Dionizy Markiewicz – proboszcz Parafii Św. Józefa w latach 1984 – 2002, ur. 25 sierpnia 1926 r. w Wójcinie k/Sulejowa, święcenia kapłańskie 14 VI 1953 r. w Łodzi, emeryt. Zmarł w Wielki Piątek, 29 marca 2013. Przeżył 87 lat, z czego 60 w kapłaństwie.
   ks. Piotr Braczkowski – wikariusz Parafii Św. Józefa w Łodzi w latach 2005-2010, ur. 24 VI 1970 w Pabianicach, świecenia kapłańskie 13 VI 1998 w Łodzi
   ks. Krzysztof Stroński – wikariusz Parafii Św. Józefa w Łodzi od VIII 2010 roku do VIII 2011, ur.26 XI 1963 w Lipnicy Murowanej, świecenia kapłańskie 25 V 1991 w Tarnowie
   ks. Jarosław Kłys – w Parafii Św. Józefa w Łodzi od X 2010 roku do VIII 2011 r., ur. 27 IV 1964 w Łodzi, świecenia kapłańskie 10 VI 1989 r. w Łodzi
   ks. Krzysztof Owczarek – Wikariusz w Parafii Św. Józefa w Łodzi od 29 VIII 2006 r. do VIII 2012 r.; ur 29 lipca 1956 r. w Tomaszowie Mazowieckim
   ks. kan. Franciszek Semik – proboszcz Parafii Św. Józefa w Łodzi od 1 IX 2002 roku. Zastąpił na tym stanowisku ks. kan. Dionizego Markiewicza, ur. 28 IX 1939 w Przecieszynie k/Oświęcimia, świecenia kapłańskie 2 VI 1974 w Łodzi, odznaczony przywilejem rokiety i mantoletu 28 XI 1998.
Zmarł 26 kwietnia 2013 r.
   ks. Daniel Stanisław Jarzębski – wikariusz w Parafii św Józefa od marca 2012 r. do 31 VIII 2013 roku. Urodził się 5 listopada 1979 r. w Sieradzu. Święcenia kapłańskie 2 czerwca 2007 r. z rąk abp. Władysława Ziółka.

„W Tobie, Panie, zaufałem, nie zawstydzę się na wieki”

   ks. mgr Paweł Olszak – wikariusz w Parafii św. Józefa od 01 września 2013 roku do 31 sierpnia 2014 roku. Urodził się w Łodzi. Pochodzi z parafii Św. Mateusza w Łodzi. Przyjął święcenia kapłańskie 8 czerwca 2002 r. z rąk abp. Władysława Ziółka, metropolity łódzkiego. Ukończył studia na UKSW w 2002 uzyskując tytuł mgr teologii.
   ks mgr Paweł Kłys – w Parafii św. Józefa od 01 września 2014 roku do 21 grudnia 2014 r. Święcenia kapłańskie otrzymał 06.06.2009. Od 09.2009 do 31.08.20013 w parafii pw. św. R.Kalinowskiego Łódź-Wiskitno. od 09.2013 do 08.2014 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie.
   ks. dr Marek Kaczmarek – w Parafii Św. Józefa w Łodzi od VIII 2011 roku do 31.08.2015; ur. 18 III 1965 w Łodzi, świecenia kapłańskie w 1989 r. w Łodzi, studia doktoranckie Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Uniwersytet św. Tomasza (Angelicum) w Rzymie. Doktorat obroniony na KUL n.t. doskonałości kapłańskiej w nauczaniu Papieża Jana Pawła II w 1996 r. Wykładowca teologii duchowości w Instytucie Teologicznym w Łodzi, Dyrektor Studium Duchowości Chrześcijańskiej w Archidiecezji Łódzkiej.
Opiekun wiernych tradycji łacińskiej w Archidiecezji Łódzkiej.
Celebrans Mszy św. w starym rycie rzymskim (NFRR)
Zmarł 22 listopada 2017 roku
   ks. mgr Karol Gąsiński – ur. 19.08.1983 w Pabianicach. Święcenia kapłańskie 31.05.2008r. 2008-2010 – Parafia NSPJ w Zduńskiej Woli-Karsznicach; 2010-2013 – Parafia Wszystkich Świętych w Bełchatowie-Grocholicach; 2013-2014 – Parafia Św. Mikołaja Biskupa w Wolborzu. W Parafii św. Józefa od 21 grudnia 2014 roku do 31 sierpnia 2015.
   ks. mgr Jarosław Paryż – w Parafii św. Józefa od 1 września 2014 r do listopada 2016 r.
Wikariusz ks. mgr Robert Kaczmarek – od 1 września 2015 do 26 sierpnia 2018 r.
Wikariusz ks. mgr Sylwester Ciemięga – od grudnia 2016 do 26 sierpnia 2018 r.
Brak foto.
Wikariusz ks. mgr Sławomir Wojdala od sierpnia 2018 r.
Brak foto.
Wikariusz ks. mgr Albin Żaba od sierpnia 2018 r. do 31 grudnia 2020 r.