Tag: msza Łódź

Intencje Mszalne 30 sierpnia – 6 września 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 30 SIERPNIA– XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 W intencji Małgorzaty i Damiana Kutów w 10 rocznicę ślubu 10.00 W intencji Dawida Księżaka w 38 rocznicę urodzin, dz. - bł. 11.30 W intencji Bartłomieja – o wsparcie duchowe w walce z nałogiem 18.15 Różaniec 19.00 + Bronisławę Bereżewską (imieninowa), Lucjana Bereżewskiego Poniedziałek 31 sierpnia 07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 23 – 30 sierpnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne " style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 23 SIERPNIA– XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Wandę, Wacława Kaszubów; + Marka Ogińskiego 10.00 W intencji Jacka - imieninowa 11.30 W intencji Parafian 18.15 Różaniec 19.00 + Zofię i Józefa (30 rocznica śmierci) Lukowiczów Poniedziałek 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, apostoła 07.00 + Marię Ogińską – po pogrzebie 18.00 + Krystynę...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 16 – 23 sierpnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 16 SIERPNIA– XX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Stanisława – w 23 rocznicę śmierci – i Mirosława w 4 rocznicę śmierci Orkowskich i zmarłych z rodziny Koźlów 10.00 + Mariannę Walas, Agnieszkę, Władysławę, Władysława Krawczyków 11.30 W intencji Parafian 18.15 Nieszpory 19.00 + Józefę Łach – gregorianka 29 Poniedziałek 17 sierpnia – wspomnienie św ....Czytaj więcej

Intencje Mszalne 9 – 16 sierpnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 09 SIERPNIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Szymona Bińczyka – w 13 rocznicę śmierci 10.00 + Roberta Stankiewicza, w intencji Asysty 11.30 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego 19.00 + Józefę Łach – greg. 22 Poniedziałek 10 sierpnia – święto św. Wawrzyńca diakona, męczennika 07.00 + Józefę Łach 18.00 +...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 2 – 9 sierpnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 02 SIERPNIA – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Józefę Łach – gregorianka 15 10.00 + Jerzego Frontczaka w 5 rocznicę śmierci 11.30 W intencji Bartka – o opiekę św. Józefa 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 + Krystiana i Jadwigę Rosiaków Poniedziałek 3 sierpnia 07.00 + Józefę Łach 18.00 + Stefana i Józefę Wilczyńskich, Jana,...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 26 lipca – 2 sierpnia 2020.

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 26 LIPCA– XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Annę Maj 10.00 W intencji Anny Janaczek - imieninowa 11.30 + Józefę Łach – gregorianka 8 18.15 Nabożeństwo różańcowe 19.00 + Rafała Nikicionka Poniedziałek 27 lipca 07.00 + Józefę Łach 18.00 + Marka Szymańskiego, Stanisława, Zenobię, Lecha Szymańskich Wtorek 28 lipca 07.00 + Józefę Łach 18.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 5 -12 lipca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 05 LIPCA– XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja 10.00 W intencji Asysty, Anny Wędzickiej i Anny Jatczak 11.30 W intencji Jadwigi i Jerzego Szurgotów w 35 rocznicę ślubu, dz. – bł. 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 + Łucję Wójcik – gregorianka 14 Poniedziałek 06 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 28 czerwca – 6 lipca 2020.

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 28 CZERWCA– XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 W intencji Elżbiety w 70 rocznicę urodzin i Mirosława, dz. – bł. 10.00 W intencji Izabeli i Marka Jerzmanowskich w 34 rocznicę ślubu 11.30 W intencji Todzi w 80 rocznicę urodzin 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Czerwcowe 19.00 + Łucję Wójcik – gregorianka 7 Poniedziałek 29...Czytaj więcej

Intencje mszalne 21 -28 czerwca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 21 CZERWCA– XII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Stanisławę Jakubowską – od córki Zofii z rodziną 10.00 + Grzegorza Zasadzińskiego 11.30 + Zbigniewa Miśkiewicza w 12 rocznicę śmierci, Genowefę, Władysławę, Ludwika, Jacka i Mariana Łukasików, w intencji Marii – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Czerwcowe 19.00 W intencji...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 14 – 21 czerwca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 14 CZERWCA– XI NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Stanisławę Jakubowską – od córki Joanny z rodziną 10.00 W intencji Anny i Iwony w 50 rocznicę urodzin 11.30 O uzdrowienie dla Małgorzaty 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Czerwcowe 19.00 + Annę Gąsińską – od córki Marioli z rodziną Poniedziałek 15 czerwca 07.00 W intencji...Czytaj więcej

Święto Eucharystii

W piątek 12 czerwca o godz. 21.00 rozpoczniemy w parafii Święto Eucharystii, które zakończymy w sobotę 13 czerwca o godz. 21.37. Całodobowe czuwanie z Panem Jezusem będzie wyglądać następująco: PIĄTEK – 12.06.2020 21.00 Apel Jasnogórski, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Modlitwa o Uzdrowienie, 22.00 całonocna adoracja (kościół będzie zamknięty, osoby pragnące adorować w nocy prosimy o zapisanie się w zakrystii lub kancelarii)...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 7 czerwca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 07 CZERWCA– UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 08.30 W intencji Asysty 10.00 + Marcina Pietranika w 11 rocznicę śmierci 11.30 W intencji rodziny Karolczaków - o opiekę św. Józefa i zdrowie 13.00 W intencji ks. Macieja 18.15 Nabożeństwo Czerwcowe 19.00 W intencji Parafian Poniedziałek 08 czerwca – wspomnienie św. Jadwigi Królowej 07.00 Dziękczynna Niepokalanej Maryi...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 24 – 31 maja 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 24 MAJA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 08.30 + Bogdana Kowalskiego w 5 rocznicę śmierci 10.00 O nawrócenie i opiekę Bożą dla Alicji 11.30 + Zofię Osiej – od męża 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Majowe 19.00 + Jana Jabłońskiego i Grzegorza Sucińskiego Poniedziałek 25 maja 07.00 + Stanisławę Jakubowską 18.00 W intencji...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 17 – 24 maja 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 17 MAJA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.30 W intencji Dawida Księżaka, dz. – bł. 10.00 W intencji Stanisława – o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 1 rocznicę urodzin 11.30 + Eligiusza Jędraszczyka w 8 rocznicę śmierci 13.00 Dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II oraz nawiedzenie Łodzi w 1987 r. w...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 3 – 17 maja 2020

[su_box title="Intenje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 03 MAJA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.30 W intencji Asysty 10.00 + Janinę Bajer vel Bojer w 6 rocznicę śmierci 11.30 W intencji Jolanty – urodzinowo - imieninowa 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Majowe 19.00 + Bolesława Skoczka – gregorianka 21 Poniedziałek 04 maja – wspomnienie św. Floriana, męczennika 07.00 + Bolesława Skoczka...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 26 kwietnia – 3 maja 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 26 kwietnia - 3 maja 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 26 KWIETNIA – III NIEDZIELA WIELKANOCNA08.30 + Bolesława Skoczka – gregorianka 1410.00 + Jadwigę Kotwicką11.30 + Krystynę Grabowską – od rodziny13.00 W intencji Parafian18.15 Różaniec19.00 + Edwarda Pyrgla w 6 rocznicę śmierci, Genowefę i Józefa KubicówPoniedziałek 27 kwietnia07.00 + Bolesława Skoczka18.00 W pewnej intencjiWtorek 28 kwietnia07.00 +...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 19 – 26 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 19 KWIETNIA – II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO08.30 + Bolesława Skoczka – gregorianka 710.00 W intencji Bartłomieja i Roberta Janaczków – o Boże błogosławieństwo11.30 + Zofię Krysiak w 1 rocznicę śmierci13.00 W intencji Parafian18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego19.00 Dziękczynna za pomyślne ułożenie spraw zawodowych z prośbą o Boże błogosławieństwo Poniedziałek 20 kwietnia07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 12 – 19 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 12 KWIETNIA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO08.30 + Apolonię Olejarz w 7 rocznicę śmierci10.00 + Barbarę i Marię11.30 + Rafała Nikicionka13.00 W intencji Parafian18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego19.00 W intencji Ewy i Zbigniewa – Msza Ślubna. PONIEDZIAŁEK 13 KWIETNIA08.30 + Radosława Zaparta – od rodziny10.00 W intencji rodziny Karolczaków - o zdrowie i Boże...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 5 – 13 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 05 KWIETNIA – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ - PALMOWA08.30 +Jana Ziętkiewicza, Kazimierę, Edwarda Ziętkiewiczów, Mariannę, Stanisława Piątkowskich10.00 W intencji Asysty, Teodory Ziemnickiej - Dużaj w 80 rocznicę urodzin oraz Danuty Brożyny w 67 rocznicę urodzin11.30 + Genowefę i Jana Jankowskich13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Wiesławę i Józefa Żóława, Bolesława...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 29 marca 5 kwietnia.

[su_box title="OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 29 MARCA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 W intencji Marii – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dar zdrowia.10.00 W intencji Anny i Karola Janaczków w 53 r. ślubu – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia11.30 W intencji Teodory Ziemnickiej – Dużaj w 80 r. urodzin – o...Czytaj więcej