Tag: msza Łódź

Intencje Mszalne 3 – 10 stycznia 2021

NIEDZIELA 03 STYCZNIA – II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU 08.30 + Mariana Wyrzykowskiego – gregorianka 20 10.00 W intencji Asysty 11.30 + Janusza Sowika – od uczestników pogrzebu 13.00 W intencji parafian 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 + Wiesławę Rutkiewicz Poniedziałek 04 stycznia 07.00 + Alicję Lipską 18.00 + Mariana Wyrzykowskiego Wtorek 05 stycznia 07.00 + Jana Popińskiego – od uczestników...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 10 stycznia 2021

PIĄTEK 01 STYCZNIA 2021 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU 08.30 W intencji Parafian 10.00 + Mariana Wyrzykowskiego – gregorianka 18 11.30 + Bronisławę Lewandowską – od rodziny, po pogrzebie 13.00 O znalezienie pracy 19.00 + Błażeja Wichana Sobota 02 stycznia – wspom. św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła 07.00 O powrót do...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 20 grudnia 2020 – 1 stycznia 2021

NIEDZIELA 20 grudnia – IV NIEDZIELA ADWENTU08.30 + Mariana Wyrzykowskiego – gregorianka 610.00 W intencji całej rodziny Drożdżów11.30 + Krystynę i Władysława Witaszków 13.00 W intencji parafian 18.15 Różaniec19.00 + Roberta Stankiewicza – gregorianka 25 Poniedziałek 21 grudnia 07.00 + Stanisława Haka w 4 rocznicę śmierci 07.00 + Mariana Wyrzykowskiego18.00 + Roberta Stankiewicza Wtorek 22 grudnia 07.00 + Mariana Wyrzykowskiego...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 13 – 20 grudnia 2020

NIEDZIELA 13 grudnia – III NIEDZIELA ADWENTU08.30 + Roberta Stankiewicza – greg. 18 10.00 + Jadwigę Baker11.30 + Marka Zygmunta 13.00 W intencji parafian 18.15 Nieszpory19.00 + Tadeusza Spicha – greg. 29 Poniedziałek 14 grudnia - wspomnienie św. Jana od Krzyża07.00 + Tadeusza Spicha – greg. 3018.00 + Roberta Stankiewicza - greg. 119 Wtorek 15 grudnia 07.00 + Mariana Wyrzykowskiego...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 6 – 13 grudnia 2020

NIEDZIELA 06 grudnia – II NIEDZIELA ADWENTU08.30 + Roberta Stankiewicza – greg. 11 10.00 W intencji asysty parafialnej 11.30 + Katarzynę Kachmiarz oraz Jana Bińczyka – w 32 rocznicę śmierci 13.00 W intencji parafian 18.15 Nabożeństwo adoracyjne19.00 + Tadeusza Spicha – greg. 22 Poniedziałek 07 grudnia – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła 07.00 + Tadeusza Spicha 10.00 O...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 29 listopada – 6 grudnia 2020

NIEDZIELA 29 listopada – I NIEDZIELA ADWENTU 08.30 + Zuzannę              + Tadeusza Spicha – greg. 15 10.00 Dziękczynna za chrzest Marka 11.30 + Zbigniewa Miśkiewicza; Genowefę, Władysława, Ludwika, Mariana, Jacka Łukasików 13.00 + Roberta Stankiewicza – greg. 4 18.15 Różaniec 19.00 W intencji Pielgrzymów tegorocznej pielgrzymki – Przemyśl-Bieszczady Poniedziałek 30 listopada – święto św. Andrzeja, apostoła 07.00 + Tadeusza...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 22 – 29 listopada 2020

NIEDZIELA 22 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 08.30 + Jadwigę Szurgot – greg. 28 10.00 + Henryka Dudkowskiego + Franciszkę Dudkowską – 22 rocz. śmierci; zm. z rodz. Dudkowskich i Filipowskich, Teresę Witkowską 11.30 + Jadwigę Szurgot 13.00 + Tadeusza Spicha – greg. 8 18.15 Różaniec 19.00 + Zuzannę Poniedziałek 23 listopada BIERZMOWANIE 07.00 + Jadwigę Szurgot – greg....Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 15 LISTOPADA 2020 r. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W dzisiejszą niedzielę obchodzimy 4 Światowy Dzień Ubogich. Ofiary składane na tacę przeznaczone są dla ubogich. * W tym tygodniu: - we wtorek nowenna do św. Józefa po Mszy Świętej o godz. 18.00 - w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.50...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 – 22 listopada 2020

NIEDZIELA 15 listopada – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Jadwigę Szurgot – greg. 2110.00 + Jana i Genowefę Zawieruchów11.30 + Zofię Wojciechowską – int. od córki z rodziną13.00 + Tadeusza Spicha– greg. 1\18.15 Nieszpory 19.00 + Barbarę i Kazimierza Bluszczów Poniedziałek 16 listopada 07.00 + Tadeusza Spicha18.00 + Jadwigę Szurgot Wtorek 17 listopada – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy07.00 + Tadeusza Spicha18.00...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 8 listopada 2020

[su_box title="OGŁOSZENIA 08 LISTOPADA 2020 r." style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka ofiar do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Składamy serdeczne podziękowania. * We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Józefa po Mszy Świętej wieczornej. * W środę...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 – 15 listopada 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 8 listopada – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Jadwigę Szurgot – greg. 14 10.00 W intencji zmarłych członków asysty parafialnej 11.30 + Stanisława Dubickiego w 2 rocznicę śmierci 13.00 W intencji parafian 18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego 19.00 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach Poniedziałek 9 listopada - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej 07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 8 listopada 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 1 listopada – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 08.30 + Rafała Nikicionka 10.00 + Jadwigę Szurgot – greg. 7 11.30 + Bożenę Dzikowską-Szymańską, zm. z rodz. Dzikowskich, Gocalińskich, Woźniaków, Kaczmarków, Lasnowskich 13.00 W intencji parafian 18.15 Nabożeństwo za zmarłych 19.00 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach Poniedziałek 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 07.00 +...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 25 października 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 25 października – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego 08.30 + Ludwika Mirowskiego – greg. 25 10.00 + Zdzisławę i Edwarda Machnikowskich 11.30 W intencji Małgorzaty i Pawła Włodarczyków w 35 rocznicę ślubu 13.00 + zmarłych z rodziny Kominiarczyków, rodziców Janinę i Zygmunta, braci Władysława, Józefa i Tadeusza, siostry Zdzisławę i Kazimierę 18.15 Różaniec 19.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 18 – 25 października 2020

[su_box title="Intencje Mszalne." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 18 października – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Ludwika Mirowskiego – greg. 18 10.00 + Mariannę i Jana Bartoszków 11.30 + Bolesława w 40 r. śm. i Otylię Myśliwców; Henryka, Józefa, Zdzisława, Edwarda, Wiesława Myśliwców; + Wiesława Sobczaka; + Kazimierza Śniegułę 13.00 W intencji Parafian 18.15 Różaniec 19.00 + Zuzannę – int. od...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 11 – 18 października 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 11 października – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Ludwika Mirowskiego – greg. 11 10.00 + Edwarda Kolbusa              + Jadwigę Pawlak; Annę i Bolesława Pawlaków 11.30 + Wiesławę - w 2 r. śmierci i Józefa Żółasów, + Bolesława Szulca 13.00 W intencji Parafian 18.15 Różaniec 19.00 + Stanisława i Teresę Karczów Poniedziałek 12 października...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 4 – 11 października 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 04 października – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Ludwika Mirowskiego – greg. 4 10.00 W intencji Asysty 11.30 + Stanisławę i Stanisława Furczyńskich 13.00 + Halinę, Jadwigę, Antoniego i Józefa Stasiaków 18.15 Różaniec 19.00 + Rafała Nikicionka Poniedziałek 05 października – uroczystość św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy 07.00 + Ludwika Mirowskiego – greg. 5...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 27 września – 4 października 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 27 września – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Stanisława Sylwestrowicza – w 9 . rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Sylwestrowiczów i Dudkowskich              + Stanisławę Mirowską – gregorianka 27 10.00 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych SP 36 11.30 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych SP 36 13.00 W intencji parafian 18.15 Różaniec 19.00 +...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 20 – 27 września 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 20 września – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Stanisława Janasa w 1 rocznicę śmierci            + Stanisławę Mirowską – gregorianka 20 10.00 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych SP 23 11.30 W intencji Jadwigi i Stanisława Madajskich w 50 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Dzieci i Wnuczek 13.00 W intencji parafian...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 13 – 20 września 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 13 września – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Melanię i Władysława Zbylutów 10.00 W intencji Ewy i Mieczysława Pietraników w 33 rocznicę ślubu oraz Ich wnuczki Lilianny w 2 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny 11.30 + Stanisławę Mirowską – gregorianka 13 13.00 W intencji parafian 18.15 Nabożeństwo do...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 6- 13 września 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 6- 13 września 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 06 września – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Mariannę, Tadeusza Dudkowskich, Zofię Krężołek 10.00 W intencji Anny i Andrzeja Wędzickich w 40 rocznicę ślubu 11.30 + Stanisławę Mirowską – gregorianka 6 13.00 W intencji parafian 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 + Ireneusza i Henrykę Polnau Poniedziałek 07 września 07.00 +...Czytaj więcej