Tag: msza Łódź

Intencje Mszalne 22 – 29 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 22 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 Dziękczynna za uzdrowienie oczu10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich (32 rocznica śmierci)13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Michała Krysztofczyka – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 23 marca07.00 + Michała Cabaka18.00 + Zbigniewa i Henryka Wtorek 24 marca07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 – 22 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 15-22 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 15 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 08.30 + Stanisława Figielskiego – od uczestników pogrzebu 10.00 + Jadwigę Raczyńską 11.30 + Wiesława Sobczaka w 13 r. śmierci, Helenę, Stefana, Zdzisława, Wiesławę Sobczaków, Marka Borowczaka, Andrzeja Hodyniuka, Kazimierza Śniegułę 13.00 W intencji Parafian 18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY 19.00 + Alicję...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 8 marca 2020

[su_box title="OGŁOSZENIA 08 MARCA 2020 r. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła * Dzisiaj odbywa się zbiórka na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Składamy serdeczne podziękowanie. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna do św. Józefa- w środę17:45 nowenna do MB...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 8 marca II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 08 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Zdzisława Wilmańskiego10.00 + Sabinę Matusiak – od rodziny11.30 + Zdzisława Andrzeja Sękowskiego w 10 rocz. śmierci, Władysławę i Henryka Sękowskich, Mirosława Sękowskiego, o odnalezienie zaginionego Bogusza Sękowskiego13.00 W intencji Parafian18.15 Gorzkie Żale19.00 + Ireneusza Marka Radjuka – od uczestników pogrzebu...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 1 marca 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"]NIEDZIELA 01 MARCA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Romana Czuryłowkiego – imieninowa - od żony z dziećmi10.00 W intencji Asysty11.30 W intencji ks. Albina Żaby, imieninowa13.00 W pewnej intencji18.15 Gorzkie Żale19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o potrzebne dary Ducha Św., zdrowie Poniedziałek 02 marca07.00 W intencji Matki Heleny – o...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 25 lutego – 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 25 lutego - 1 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]Wtorek 25 lutego 07.00 W intencji Parafian 18.00 W pewnej intencji ŚRODA POPIELCOWA 26 LUTEGO 07.00 + Michała Cabaka 09.00 W intencji Kapłanów 17.00 W intencji Parafian (Rodzin Dzieci Komunijnych) 18.00 W pewnej intencji Czwartek 27 lutego 07.00 + Jana Biskupa 18.00 W pewnej intencji Piątek 28 lutego 07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 16 – 23 lutego.

[su_box title="OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 16 LUTEGO – VI NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Bożennę Nowowiejską w 2 rocznicę śmierci10.00 + Mariannę i Mieczysława Olsztyńskich, Mirosława Chojnackiego11.30 W intencji rodziny Biernackich – o zdrowie i opiekę św. Rodziny13.00 W pewnej Intencji18.15 Nieszpory19.00 + Grzegorza Komorowskiego – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 17 lutego07.00 + Michała...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 9 – 16 lutego

[su_box title="Intencje Mszalne 9 - 16 lutego." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 09 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 O Boże błogosławieństwo w rodzinie Bizoniów 10.00 + Krystynę Andrzejak 11.30 + Leszka Wierzbowskiego w 7 rocznicę śmierci 13.00 W pewnej Intencji 18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego 19.00 W intencji Roberta – dziadka i Filipa - wnuczka Poniedziałek 10 lutego – wspomnienie...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 2 – 9 lutego.

[su_box title="Intencje mszalne 2 - 9 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 02 LUTEGO – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB Gromnicznej)08.30 + Józefa Denysa10.00 W intencji Asysty11.30 + Jadwigę, Kazimierza Jankowskich, Helenę i Konstantego Tarasiewiczów13.00 W pewnej Intencji18:15  Nabożeństwo adoracyjne19.00 + Bożenę Kamińską – po pogrzebiePoniedziałek 03 lutego07.00 W pewnej intencji18.00 + Adama Sobolewskiego – od żony i synaWtorek 04 lutego07.00...Czytaj więcej

Intencje mszalne 26 stycznia – 2 lutego 2020

[su_box title="Intencje mszalne 26 stycznia - 2 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 26 STYCZNIA – III NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 2610.00 + Jerzego, Krystynę Płócienników11.30 + Zofię i Antoniego Kaweckich, Stanisława Sobór13.00 W intencji Parafian18.15 Różaniec19.00 + Barbarę Poniedziałek 27 stycznia07.00 + Adama Zielonkę18.00 + Kazimierza MaślankęWtorek 28 stycznia – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 19 – 26 stycznia.

[su_box title="Intencje mszalne 19 - 26 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 19 STYCZNIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1910.00 + Elżbietę i Jana Binko11.30 + Jana Sromeckiego w 1 rocznicę śmierci (od sąsiadów)13.00 W intencji Parafian18.15 Nieszpory19.00 + Ignacego, Bronisławę, RafałaPoniedziałek 20 stycznia07.00 + Kazimierza Maślankę18.00 + Teresę Smarzewską – od siostry z rodzinąWtorek 21...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 12 – 19 stycznia

[su_box title="Intencje mszalne 12 - 19 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 12 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO08.30 + Marię Łopatę w 5 rocznicę śmierci, Grzegorza Kobla10.00 W intencji Elżbiety i Sławomira Matuszewskich - o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia11.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1213.00 W intencji Parafian18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego19.00 + Jerzego Ścibiorka w 16 rocznicę śmierci Poniedziałek...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 6 – 12 stycznia

[su_box title="Intencje mszalne 1 - 6 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] PONIEDZIAŁEK 06 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI08.30 + Bronisławę Milczarczyk10.00 + Kazimierza Maślankę11.30 W intencji Barbary – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia13.00 W intencji Parafian18.00 KONCERT KOLĘD – TRIUMFY KRÓLA NIEBIESKIEGO - MONIUSZKOWSCY19.00 + Szczepana i Jadwigę Królów, zmarłych ich rodziców i rodzeństwo. Wtorek 07 stycznia07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 6 stycznia 2020

[su_box title="Intencje mszalne 1 - 6 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] ŚRODA 01 STYCZNIA 2020 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI, ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU 10.00 W intencji Parafian 11.30 W intencji Kacpra w 14 rocznicę urodzin, dz. – bł. 13.00 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1 19.00 + Reginę i Wiesława Lefików Czwartek 02 stycznia – wspomnienie św. Bazylego i...Czytaj więcej

Koncert Kolęd 2020

Koncert Kolęd – „Triumfy Króla Niebieskiego” w wykonaniu Stowarzyszenia Śpiewaczego MONIUSZKOWCY odbędzie się w poniedziałek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli o godz.18.00. Podczas koncertu będzie można złożyć dar serca na potrzeby Stowarzyszenia.

Intencje Mszalne 22 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 22 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020." style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 22 GRUDNIA – IV ADWENTU 08.30 + Stanisława Stracha – gregorianka 21 10.00 W intencji Anny i Karola Janaczków – o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dziękczynna 11.30 + Eligiusza Jędraszczyka - imieninowa 11.30 + Halinę Chosińską w 2 rocz. śmierci – od synów z żonami, siostry z...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 grudnia.

[su_box title="OGŁOSZENIA 15 GRUDNIA 2019 r. III NIEDZIELA ADWENTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 15 GRUDNIA – III ADWENTU 08.30 + Stanisława Stracha – gregorianka 14 10.00 W intencji Justyny w kolejną rocznicę urodzin, dz. – bł. 11.30 + Irenę Sosińską, Tadeusza Sosińskiego             + Emilię Konczanin w 50 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Sakowiczów, Jakusików...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 – 15 grudnia.

[su_box title="Intencje Mszalne 8 - 15 grudnia 2019" style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 08 GRUDNIA – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP 08.30 + Edwarda i Sabinę Grabińskich, Annę i Stanisława Kasprzyków              + Stanisława Stracha – gregorianka 7 10.00 W intencji Anny i Aleksandry z okazji urodzin 11.30 + Zbigniewa Miśkiewicza, Władysławę, Ludwika, Mariana, Jacka Łukasików. Dziękczynna za 82 lata życia Marii....Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 8 grudnia.

[su_box title="Intencje Mszalne 1 - 8 grudnia." style="glass" box_color="green" radius="20"]NIEDZIELA 01 GRUDNIA – I NIEDZIELA ADWENTU 08.30 + Halinę (25 rocznica śmierci) i Czesława (30 rocznica śmierci) Pawlaków 10.00 W intencji Asysty 11.30 + Wiesława Sobczaka, Marka Borowczaka, Andrzeja Hodyniuka 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 Za Cierpiących w czyśćcu, którzy najbardziej potrzebują modlitwy Poniedziałek 02 grudnia –...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 24 listopada – 1 grudnia.

[su_box title="Intencje Mszalne 24 listopada - 1 grudnia." style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 24 LISTOPADA – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 08.30 + Lucynę (14 r. śm.) i Mariana (20 r. śm.) Kaszubów, zmarłych z rodziny Kaszubów i Gumińskich 10.00 + Franciszkę Dudkowską (21 rocz. śmierci), zmarłych z rodziny Filipowskich i Dudkowskich 11.30 + Janinę Popiel, Stefanię Rypułę, Leokadię Piotrowską 13.00 W...Czytaj więcej