Tag: Rzymskokatolicka Parafia ŚW. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

Rzymskokatolicka Parafia ŚW. Józefa
Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
ul. Ogrodowa 22

Intencje Mszalne 12 – 19 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 12 KWIETNIA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO08.30 + Apolonię Olejarz w 7 rocznicę śmierci10.00 + Barbarę i Marię11.30 + Rafała Nikicionka13.00 W intencji Parafian18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego19.00 W intencji Ewy i Zbigniewa – Msza Ślubna. PONIEDZIAŁEK 13 KWIETNIA08.30 + Radosława Zaparta – od rodziny10.00 W intencji rodziny Karolczaków - o zdrowie i Boże...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 05 KWIETNIA 2020 r. NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – PALMOWA

[su_box title="OGŁOSZENIA 05 KWIETNIA 2020 r. NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ - PALMOWA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W dzisiejszą Niedzielę Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. * W Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wielką Sobotę kancelaria nie będzie czynna.Sprawy pilne prosimy załatwiać zgłaszając się do zakrystii przed...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 5 – 13 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 05 KWIETNIA – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ - PALMOWA08.30 +Jana Ziętkiewicza, Kazimierę, Edwarda Ziętkiewiczów, Mariannę, Stanisława Piątkowskich10.00 W intencji Asysty, Teodory Ziemnickiej - Dużaj w 80 rocznicę urodzin oraz Danuty Brożyny w 67 rocznicę urodzin11.30 + Genowefę i Jana Jankowskich13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Wiesławę i Józefa Żóława, Bolesława...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

[su_box title="OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- kościół po południu będzie otwarty od godziny 17.00.- adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17.30.- możliwość spowiedzi przed Mszą Świętą od godz. 17.30- we wtorek nowenna...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 29 marca 5 kwietnia.

[su_box title="OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 29 MARCA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 W intencji Marii – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dar zdrowia.10.00 W intencji Anny i Karola Janaczków w 53 r. ślubu – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia11.30 W intencji Teodory Ziemnickiej – Dużaj w 80 r. urodzin – o...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

[su_box title="OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- kościół po południu będzie otwarty od godziny 17.00.- 17:30 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,- 17:30 możliwość spowiedzi przed Mszą Świętą- we wtorek17:45 nowenna do św. Józefa- w...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 22 – 29 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 22 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 Dziękczynna za uzdrowienie oczu10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich (32 rocznica śmierci)13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Michała Krysztofczyka – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 23 marca07.00 + Michała Cabaka18.00 + Zbigniewa i Henryka Wtorek 24 marca07.00...Czytaj więcej

Kromka chleba dla sąsiada – pomóż seniorom w czasie epidemii koronowirusa.

[caption id="attachment_4925" align="alignleft" width="398"] Kliknij aby pobrać plakat.[/caption] Kromka chleba dla sąsiada - pomóż seniorom w czasie epidemii koronowirusa. Seniorzy są grupą społeczną szczególnie zagrożoną w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Jednym z problemów, z jakimi muszą się mierzyć, są trudności w zaopatrzeniu, zwłaszcza w żywność i leki. Caritas serdecznie zaprasza do włączenia się do akcji „Kromka chleba dla sąsiada",...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 15 marca 2020

[su_box title="OGŁOSZENIA 15 MARCA 2020 r. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Składamy serdeczne podziękowanie. * W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na Msze Święte o godz. 07.00, 12.00 i 18.00. W tych...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 – 22 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 15-22 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 15 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 08.30 + Stanisława Figielskiego – od uczestników pogrzebu 10.00 + Jadwigę Raczyńską 11.30 + Wiesława Sobczaka w 13 r. śmierci, Helenę, Stefana, Zdzisława, Wiesławę Sobczaków, Marka Borowczaka, Andrzeja Hodyniuka, Kazimierza Śniegułę 13.00 W intencji Parafian 18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY 19.00 + Alicję...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 8 marca 2020

[su_box title="OGŁOSZENIA 08 MARCA 2020 r. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła * Dzisiaj odbywa się zbiórka na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Składamy serdeczne podziękowanie. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna do św. Józefa- w środę17:45 nowenna do MB...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 8 marca II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 08 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Zdzisława Wilmańskiego10.00 + Sabinę Matusiak – od rodziny11.30 + Zdzisława Andrzeja Sękowskiego w 10 rocz. śmierci, Władysławę i Henryka Sękowskich, Mirosława Sękowskiego, o odnalezienie zaginionego Bogusza Sękowskiego13.00 W intencji Parafian18.15 Gorzkie Żale19.00 + Ireneusza Marka Radjuka – od uczestników pogrzebu...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 01 MARCA 2020 r. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

[su_box title="OGŁOSZENIA 01 MARCA 2020 r. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Składamy serdeczne podziękowanie. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna do św. Józefa,18:40 - 21:00 adoracja...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 1 marca 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"]NIEDZIELA 01 MARCA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Romana Czuryłowkiego – imieninowa - od żony z dziećmi10.00 W intencji Asysty11.30 W intencji ks. Albina Żaby, imieninowa13.00 W pewnej intencji18.15 Gorzkie Żale19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o potrzebne dary Ducha Św., zdrowie Poniedziałek 02 marca07.00 W intencji Matki Heleny – o...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 25 lutego – 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 25 lutego - 1 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]Wtorek 25 lutego 07.00 W intencji Parafian 18.00 W pewnej intencji ŚRODA POPIELCOWA 26 LUTEGO 07.00 + Michała Cabaka 09.00 W intencji Kapłanów 17.00 W intencji Parafian (Rodzin Dzieci Komunijnych) 18.00 W pewnej intencji Czwartek 27 lutego 07.00 + Jana Biskupa 18.00 W pewnej intencji Piątek 28 lutego 07.00...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 16 LUTEGO 2020 r. VI NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 16 LUTEGO 2020 r. VI NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- we wtorek- 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,- 17:45 nowenna do św. Józefa- w środę17:45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy- w sobotę17:30 nabożeństwo różańcowe *Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 16 – 23 lutego.

[su_box title="OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 16 LUTEGO – VI NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Bożennę Nowowiejską w 2 rocznicę śmierci10.00 + Mariannę i Mieczysława Olsztyńskich, Mirosława Chojnackiego11.30 W intencji rodziny Biernackich – o zdrowie i opiekę św. Rodziny13.00 W pewnej Intencji18.15 Nieszpory19.00 + Grzegorza Komorowskiego – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 17 lutego07.00 + Michała...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.W czasie kolędy złożono ofiary w wysokości 16 tysięcy złotych.Zakończone zostały prace związane z wymianą blachy na wieżyczce. Całkowity koszt prac wyniósł 38 tysięcy złotych. Zostały także zakończone prace związane z niezbędną modernizacją i...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 9 – 16 lutego

[su_box title="Intencje Mszalne 9 - 16 lutego." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 09 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 O Boże błogosławieństwo w rodzinie Bizoniów 10.00 + Krystynę Andrzejak 11.30 + Leszka Wierzbowskiego w 7 rocznicę śmierci 13.00 W pewnej Intencji 18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego 19.00 W intencji Roberta – dziadka i Filipa - wnuczka Poniedziałek 10 lutego – wspomnienie...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 2 lutego.

[su_box title="OGŁOSZENIA 02 LUTEGO 2020 r. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – MATKI BOSKIEJ GROMNICZNEJ" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] *Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * Dziś obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Odbywa się zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne. Za dar serca składamy serdeczne podziękowania. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna...Czytaj więcej