Tag: msze święte Łódź

Intencje Mszalne 2 – 9 lutego.

[su_box title="Intencje mszalne 2 - 9 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 02 LUTEGO – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB Gromnicznej)08.30 + Józefa Denysa10.00 W intencji Asysty11.30 + Jadwigę, Kazimierza Jankowskich, Helenę i Konstantego Tarasiewiczów13.00 W pewnej Intencji18:15  Nabożeństwo adoracyjne19.00 + Bożenę Kamińską – po pogrzebiePoniedziałek 03 lutego07.00 W pewnej intencji18.00 + Adama Sobolewskiego – od żony i synaWtorek 04 lutego07.00...Czytaj więcej

Intencje mszalne 26 stycznia – 2 lutego 2020

[su_box title="Intencje mszalne 26 stycznia - 2 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 26 STYCZNIA – III NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 2610.00 + Jerzego, Krystynę Płócienników11.30 + Zofię i Antoniego Kaweckich, Stanisława Sobór13.00 W intencji Parafian18.15 Różaniec19.00 + Barbarę Poniedziałek 27 stycznia07.00 + Adama Zielonkę18.00 + Kazimierza MaślankęWtorek 28 stycznia – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 19 – 26 stycznia.

[su_box title="Intencje mszalne 19 - 26 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 19 STYCZNIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1910.00 + Elżbietę i Jana Binko11.30 + Jana Sromeckiego w 1 rocznicę śmierci (od sąsiadów)13.00 W intencji Parafian18.15 Nieszpory19.00 + Ignacego, Bronisławę, RafałaPoniedziałek 20 stycznia07.00 + Kazimierza Maślankę18.00 + Teresę Smarzewską – od siostry z rodzinąWtorek 21...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 12 – 19 stycznia

[su_box title="Intencje mszalne 12 - 19 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 12 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO08.30 + Marię Łopatę w 5 rocznicę śmierci, Grzegorza Kobla10.00 W intencji Elżbiety i Sławomira Matuszewskich - o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia11.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1213.00 W intencji Parafian18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego19.00 + Jerzego Ścibiorka w 16 rocznicę śmierci Poniedziałek...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 6 – 12 stycznia

[su_box title="Intencje mszalne 1 - 6 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] PONIEDZIAŁEK 06 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI08.30 + Bronisławę Milczarczyk10.00 + Kazimierza Maślankę11.30 W intencji Barbary – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia13.00 W intencji Parafian18.00 KONCERT KOLĘD – TRIUMFY KRÓLA NIEBIESKIEGO - MONIUSZKOWSCY19.00 + Szczepana i Jadwigę Królów, zmarłych ich rodziców i rodzeństwo. Wtorek 07 stycznia07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 6 stycznia 2020

[su_box title="Intencje mszalne 1 - 6 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] ŚRODA 01 STYCZNIA 2020 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI, ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU 10.00 W intencji Parafian 11.30 W intencji Kacpra w 14 rocznicę urodzin, dz. – bł. 13.00 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1 19.00 + Reginę i Wiesława Lefików Czwartek 02 stycznia – wspomnienie św. Bazylego i...Czytaj więcej

Koncert Kolęd 2020

Koncert Kolęd – „Triumfy Króla Niebieskiego” w wykonaniu Stowarzyszenia Śpiewaczego MONIUSZKOWCY odbędzie się w poniedziałek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli o godz.18.00. Podczas koncertu będzie można złożyć dar serca na potrzeby Stowarzyszenia.

Intencje Mszalne 22 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 22 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020." style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 22 GRUDNIA – IV ADWENTU 08.30 + Stanisława Stracha – gregorianka 21 10.00 W intencji Anny i Karola Janaczków – o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dziękczynna 11.30 + Eligiusza Jędraszczyka - imieninowa 11.30 + Halinę Chosińską w 2 rocz. śmierci – od synów z żonami, siostry z...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 grudnia.

[su_box title="OGŁOSZENIA 15 GRUDNIA 2019 r. III NIEDZIELA ADWENTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 15 GRUDNIA – III ADWENTU 08.30 + Stanisława Stracha – gregorianka 14 10.00 W intencji Justyny w kolejną rocznicę urodzin, dz. – bł. 11.30 + Irenę Sosińską, Tadeusza Sosińskiego             + Emilię Konczanin w 50 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Sakowiczów, Jakusików...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 – 15 grudnia.

[su_box title="Intencje Mszalne 8 - 15 grudnia 2019" style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 08 GRUDNIA – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP 08.30 + Edwarda i Sabinę Grabińskich, Annę i Stanisława Kasprzyków              + Stanisława Stracha – gregorianka 7 10.00 W intencji Anny i Aleksandry z okazji urodzin 11.30 + Zbigniewa Miśkiewicza, Władysławę, Ludwika, Mariana, Jacka Łukasików. Dziękczynna za 82 lata życia Marii....Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 8 grudnia.

[su_box title="Intencje Mszalne 1 - 8 grudnia." style="glass" box_color="green" radius="20"]NIEDZIELA 01 GRUDNIA – I NIEDZIELA ADWENTU 08.30 + Halinę (25 rocznica śmierci) i Czesława (30 rocznica śmierci) Pawlaków 10.00 W intencji Asysty 11.30 + Wiesława Sobczaka, Marka Borowczaka, Andrzeja Hodyniuka 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 Za Cierpiących w czyśćcu, którzy najbardziej potrzebują modlitwy Poniedziałek 02 grudnia –...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 24 listopada – 1 grudnia.

[su_box title="Intencje Mszalne 24 listopada - 1 grudnia." style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 24 LISTOPADA – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 08.30 + Lucynę (14 r. śm.) i Mariana (20 r. śm.) Kaszubów, zmarłych z rodziny Kaszubów i Gumińskich 10.00 + Franciszkę Dudkowską (21 rocz. śmierci), zmarłych z rodziny Filipowskich i Dudkowskich 11.30 + Janinę Popiel, Stefanię Rypułę, Leokadię Piotrowską 13.00 W...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 17 – 24 listopada.

[su_box title="Intencje Mszalne 17 - 24 listopada." style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 17 LISTOPADA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Jadwigę Pawlak- od męża i córki 10.00 + Tomasza i Mariannę Zdzychów, Franciszka i Helenę Gronków, Jadwigę i Józefa Olszaków 11.30 + Stanisława Dubickiego w 1 rocznicę śmierci 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nieszpory 19.00 Za Cierpiących w czyśćcu, którzy najbardziej...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 10 -17 listopada.

[su_box title="Intencje Mszalne 10 - 17 listopada 2019" style="glass" box_color="green" radius="20"] NIEDZIELA 10 LISTOPADA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 W intencji Jerzego – o Boże błogosławieństwo, urodzinowa 10.00 + Marcina Pietranika 11.30 + Jana (40 r. śmierci) i Genowefę (20 r. śmierci) Zawieruchów, Józefa, Teklę Tarków, Jerzego Szymańskiego, Marka Walczaka, Teofilę Lewińską, zmarłych z rodziny Różańskich 13.00 W intencji Parafian...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 3 – 11 listopada

[su_box title="NIEDZIELA 03 LISTOPADA – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="red" radius="20"] 08.30 + Jadwigę Kwapiszewską – od rodziny Woźniaków 10.00 W intencji Zmarłych z Asysty 11.30 + Andrzeja Tyrakowskiego, Teklę, Feliksa, Mieczysława Bąków, Magdalenę Joachimiak 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo adoracyjne 19.00 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach [/su_box] [su_box title="Poniedziałek 04 listopada – wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa"...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 27 października – 3 listopada

[su_box title="NIEDZIELA 27 PAŹDZIERNIKA - ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO " style="glass" box_color="red" radius="20"] 08.30 + Krzysztofa Kruczkowskiego – od uczestników pogrzebu 10.00 + Agnieszkę i Jana Goliszewskich, Helenę i Jerzego Gulów 11.30 + Antoniego Szymańskiego w 4 rocznicę śmierci, Barbarę Zbroch, Bolesława Milcarza 13.00 W intencji Parafian 18.15 Różaniec 19.00 W intencji Barbary i Zenona Kubsików w 60 rocznicę ślubu,...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 20 – 27 października

[su_box title=" NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="red" radius="20"] 08.30 W intencji siostry Moniki – o Boże błogosławieństwo, urodzinowa 10.00 W intencji Doroty i Zbigniewa Skrzypków w 25 rocznicę ślubu, dz.-bł. 11.30 + Dawida Bińczyka w 9 rocznicę śmierci 13.00 W intencji Parafian 18.15 Różaniec 19.00 + Teresę i Stanisława Karczów[/su_box] [su_box title="Poniedziałek 21 października" style="glass" box_color="black"...Czytaj więcej

Intencje mszalne 13 – 20 października

[su_box title="NIEDZIELA 13 PAŹDZIERNIKA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="red" radius="20"] 08.30 + Edwarda Plucińskiego, Jadwigę i Jana Plucińskich 10.00 + Edwarda Kolbusa 11.30 + Leokadię Romańską, Ryszarda Słodyńskiego, Stanisława Pastusiaka, Krystynę Miller 13.00 W intencji Parafian 18.15 Różaniec 19.00 W intencji Cierpiących w czyśćcu [/su_box] [su_box title="Poniedziałek 14 października" style="glass" box_color="black" radius="20"] 07.00 W intencji Nauczycieli i Pracowników Oświaty...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 29 września – 6 października

[su_box title="NIEDZIELA 29 WRZEŚNIA – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="red" radius="20"] 08.30 W intencji ks. proboszcza Adama i jego siostry Ewy – o potrzebne łaski - urodzinowa 10.00 W intencji Justyny i Bartłomieja w 10 rocznicę ślubu, dz. – bł. 11.30 + Zdzisława Lemkę – od uczestników pogrzebu 13.00 W intencji Lucyny Gamus w 90 rocznicę urodzin, dz. – bł....Czytaj więcej

Intencje Mszalne 22 – 29 września.

[su_box title="NIEDZIELA 22 WRZEŚNIA – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="red" radius="20"] 08.30 + Jolantę Sierocińską, Lucynę Krzciuk, Mariolę Grabarską, Ryszarda Matelę, Waldemara Presia 10.00 + Stanisława Sylwestrowicza w 8 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Sylwestrowiczów 11.30 W intencji Anny i Mateusza Bajkow i ich syna Oliwiera w 1 rocznicę urodzin 11.30 W intencji Zofii Pałki w 100 rocznicę urodzin -...Czytaj więcej