Tag: Eucharystia

Intencje Mszalne 28 czerwca – 6 lipca 2020.

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 28 CZERWCA– XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 W intencji Elżbiety w 70 rocznicę urodzin i Mirosława, dz. – bł. 10.00 W intencji Izabeli i Marka Jerzmanowskich w 34 rocznicę ślubu 11.30 W intencji Todzi w 80 rocznicę urodzin 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Czerwcowe 19.00 + Łucję Wójcik – gregorianka 7 Poniedziałek 29...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 14 – 21 czerwca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 14 CZERWCA– XI NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 + Stanisławę Jakubowską – od córki Joanny z rodziną 10.00 W intencji Anny i Iwony w 50 rocznicę urodzin 11.30 O uzdrowienie dla Małgorzaty 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Czerwcowe 19.00 + Annę Gąsińską – od córki Marioli z rodziną Poniedziałek 15 czerwca 07.00 W intencji...Czytaj więcej

Święto Eucharystii

W piątek 12 czerwca o godz. 21.00 rozpoczniemy w parafii Święto Eucharystii, które zakończymy w sobotę 13 czerwca o godz. 21.37. Całodobowe czuwanie z Panem Jezusem będzie wyglądać następująco: PIĄTEK – 12.06.2020 21.00 Apel Jasnogórski, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Modlitwa o Uzdrowienie, 22.00 całonocna adoracja (kościół będzie zamknięty, osoby pragnące adorować w nocy prosimy o zapisanie się w zakrystii lub kancelarii)...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 24 – 31 maja 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 24 MAJA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 08.30 + Bogdana Kowalskiego w 5 rocznicę śmierci 10.00 O nawrócenie i opiekę Bożą dla Alicji 11.30 + Zofię Osiej – od męża 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Majowe 19.00 + Jana Jabłońskiego i Grzegorza Sucińskiego Poniedziałek 25 maja 07.00 + Stanisławę Jakubowską 18.00 W intencji...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 17 – 24 maja 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 17 MAJA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.30 W intencji Dawida Księżaka, dz. – bł. 10.00 W intencji Stanisława – o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 1 rocznicę urodzin 11.30 + Eligiusza Jędraszczyka w 8 rocznicę śmierci 13.00 Dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II oraz nawiedzenie Łodzi w 1987 r. w...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 3 – 17 maja 2020

[su_box title="Intenje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 03 MAJA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.30 W intencji Asysty 10.00 + Janinę Bajer vel Bojer w 6 rocznicę śmierci 11.30 W intencji Jolanty – urodzinowo - imieninowa 13.00 W intencji Parafian 18.15 Nabożeństwo Majowe 19.00 + Bolesława Skoczka – gregorianka 21 Poniedziałek 04 maja – wspomnienie św. Floriana, męczennika 07.00 + Bolesława Skoczka...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 19 – 26 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 19 KWIETNIA – II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO08.30 + Bolesława Skoczka – gregorianka 710.00 W intencji Bartłomieja i Roberta Janaczków – o Boże błogosławieństwo11.30 + Zofię Krysiak w 1 rocznicę śmierci13.00 W intencji Parafian18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego19.00 Dziękczynna za pomyślne ułożenie spraw zawodowych z prośbą o Boże błogosławieństwo Poniedziałek 20 kwietnia07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 12 – 19 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 12 KWIETNIA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO08.30 + Apolonię Olejarz w 7 rocznicę śmierci10.00 + Barbarę i Marię11.30 + Rafała Nikicionka13.00 W intencji Parafian18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego19.00 W intencji Ewy i Zbigniewa – Msza Ślubna. PONIEDZIAŁEK 13 KWIETNIA08.30 + Radosława Zaparta – od rodziny10.00 W intencji rodziny Karolczaków - o zdrowie i Boże...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 5 – 13 kwietnia 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 05 KWIETNIA – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ - PALMOWA08.30 +Jana Ziętkiewicza, Kazimierę, Edwarda Ziętkiewiczów, Mariannę, Stanisława Piątkowskich10.00 W intencji Asysty, Teodory Ziemnickiej - Dużaj w 80 rocznicę urodzin oraz Danuty Brożyny w 67 rocznicę urodzin11.30 + Genowefę i Jana Jankowskich13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Wiesławę i Józefa Żóława, Bolesława...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 29 marca 5 kwietnia.

[su_box title="OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 29 MARCA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 W intencji Marii – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dar zdrowia.10.00 W intencji Anny i Karola Janaczków w 53 r. ślubu – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia11.30 W intencji Teodory Ziemnickiej – Dużaj w 80 r. urodzin – o...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 22 – 29 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 22 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 Dziękczynna za uzdrowienie oczu10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich (32 rocznica śmierci)13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Michała Krysztofczyka – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 23 marca07.00 + Michała Cabaka18.00 + Zbigniewa i Henryka Wtorek 24 marca07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 – 22 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 15-22 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 15 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 08.30 + Stanisława Figielskiego – od uczestników pogrzebu 10.00 + Jadwigę Raczyńską 11.30 + Wiesława Sobczaka w 13 r. śmierci, Helenę, Stefana, Zdzisława, Wiesławę Sobczaków, Marka Borowczaka, Andrzeja Hodyniuka, Kazimierza Śniegułę 13.00 W intencji Parafian 18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY 19.00 + Alicję...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 8 marca II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 08 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Zdzisława Wilmańskiego10.00 + Sabinę Matusiak – od rodziny11.30 + Zdzisława Andrzeja Sękowskiego w 10 rocz. śmierci, Władysławę i Henryka Sękowskich, Mirosława Sękowskiego, o odnalezienie zaginionego Bogusza Sękowskiego13.00 W intencji Parafian18.15 Gorzkie Żale19.00 + Ireneusza Marka Radjuka – od uczestników pogrzebu...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 1 marca 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"]NIEDZIELA 01 MARCA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Romana Czuryłowkiego – imieninowa - od żony z dziećmi10.00 W intencji Asysty11.30 W intencji ks. Albina Żaby, imieninowa13.00 W pewnej intencji18.15 Gorzkie Żale19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o potrzebne dary Ducha Św., zdrowie Poniedziałek 02 marca07.00 W intencji Matki Heleny – o...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 25 lutego – 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 25 lutego - 1 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]Wtorek 25 lutego 07.00 W intencji Parafian 18.00 W pewnej intencji ŚRODA POPIELCOWA 26 LUTEGO 07.00 + Michała Cabaka 09.00 W intencji Kapłanów 17.00 W intencji Parafian (Rodzin Dzieci Komunijnych) 18.00 W pewnej intencji Czwartek 27 lutego 07.00 + Jana Biskupa 18.00 W pewnej intencji Piątek 28 lutego 07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 16 – 23 lutego.

[su_box title="OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 16 LUTEGO – VI NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Bożennę Nowowiejską w 2 rocznicę śmierci10.00 + Mariannę i Mieczysława Olsztyńskich, Mirosława Chojnackiego11.30 W intencji rodziny Biernackich – o zdrowie i opiekę św. Rodziny13.00 W pewnej Intencji18.15 Nieszpory19.00 + Grzegorza Komorowskiego – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 17 lutego07.00 + Michała...Czytaj więcej

Intencje mszalne 26 stycznia – 2 lutego 2020

[su_box title="Intencje mszalne 26 stycznia - 2 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 26 STYCZNIA – III NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 2610.00 + Jerzego, Krystynę Płócienników11.30 + Zofię i Antoniego Kaweckich, Stanisława Sobór13.00 W intencji Parafian18.15 Różaniec19.00 + Barbarę Poniedziałek 27 stycznia07.00 + Adama Zielonkę18.00 + Kazimierza MaślankęWtorek 28 stycznia – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 19 – 26 stycznia.

[su_box title="Intencje mszalne 19 - 26 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 19 STYCZNIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1910.00 + Elżbietę i Jana Binko11.30 + Jana Sromeckiego w 1 rocznicę śmierci (od sąsiadów)13.00 W intencji Parafian18.15 Nieszpory19.00 + Ignacego, Bronisławę, RafałaPoniedziałek 20 stycznia07.00 + Kazimierza Maślankę18.00 + Teresę Smarzewską – od siostry z rodzinąWtorek 21...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 6 – 12 stycznia

[su_box title="Intencje mszalne 1 - 6 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] PONIEDZIAŁEK 06 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI08.30 + Bronisławę Milczarczyk10.00 + Kazimierza Maślankę11.30 W intencji Barbary – o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia13.00 W intencji Parafian18.00 KONCERT KOLĘD – TRIUMFY KRÓLA NIEBIESKIEGO - MONIUSZKOWSCY19.00 + Szczepana i Jadwigę Królów, zmarłych ich rodziców i rodzeństwo. Wtorek 07 stycznia07.00...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 – 6 stycznia 2020

[su_box title="Intencje mszalne 1 - 6 stycznia 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] ŚRODA 01 STYCZNIA 2020 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI, ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU 10.00 W intencji Parafian 11.30 W intencji Kacpra w 14 rocznicę urodzin, dz. – bł. 13.00 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 1 19.00 + Reginę i Wiesława Lefików Czwartek 02 stycznia – wspomnienie św. Bazylego i...Czytaj więcej