Tag: bł. Marii i Alojzego Beltrame Quattrocchi

Przedszkole Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej bł. Marii i Alojzego Beltrame Quattrocchi

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

[su_box title="OGŁOSZENIA 22 MARCA 2020 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- kościół po południu będzie otwarty od godziny 17.00.- 17:30 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,- 17:30 możliwość spowiedzi przed Mszą Świętą- we wtorek17:45 nowenna do św. Józefa- w...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 22 – 29 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 22 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 Dziękczynna za uzdrowienie oczu10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich (32 rocznica śmierci)13.00 W intencji Parafian18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY19.00 + Michała Krysztofczyka – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 23 marca07.00 + Michała Cabaka18.00 + Zbigniewa i Henryka Wtorek 24 marca07.00...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 15 marca 2020

[su_box title="OGŁOSZENIA 15 MARCA 2020 r. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Składamy serdeczne podziękowanie. * W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na Msze Święte o godz. 07.00, 12.00 i 18.00. W tych...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 15 – 22 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 15-22 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 15 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 08.30 + Stanisława Figielskiego – od uczestników pogrzebu 10.00 + Jadwigę Raczyńską 11.30 + Wiesława Sobczaka w 13 r. śmierci, Helenę, Stefana, Zdzisława, Wiesławę Sobczaków, Marka Borowczaka, Andrzeja Hodyniuka, Kazimierza Śniegułę 13.00 W intencji Parafian 18.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY 19.00 + Alicję...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 8 marca 2020

[su_box title="OGŁOSZENIA 08 MARCA 2020 r. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="#ff1817" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła * Dzisiaj odbywa się zbiórka na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Składamy serdeczne podziękowanie. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna do św. Józefa- w środę17:45 nowenna do MB...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 8 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 8 marca II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]NIEDZIELA 08 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Zdzisława Wilmańskiego10.00 + Sabinę Matusiak – od rodziny11.30 + Zdzisława Andrzeja Sękowskiego w 10 rocz. śmierci, Władysławę i Henryka Sękowskich, Mirosława Sękowskiego, o odnalezienie zaginionego Bogusza Sękowskiego13.00 W intencji Parafian18.15 Gorzkie Żale19.00 + Ireneusza Marka Radjuka – od uczestników pogrzebu...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 01 MARCA 2020 r. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

[su_box title="OGŁOSZENIA 01 MARCA 2020 r. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Składamy serdeczne podziękowanie. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna do św. Józefa,18:40 - 21:00 adoracja...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 1 marca 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"]NIEDZIELA 01 MARCA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU08.30 + Romana Czuryłowkiego – imieninowa - od żony z dziećmi10.00 W intencji Asysty11.30 W intencji ks. Albina Żaby, imieninowa13.00 W pewnej intencji18.15 Gorzkie Żale19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o potrzebne dary Ducha Św., zdrowie Poniedziałek 02 marca07.00 W intencji Matki Heleny – o...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 23 LUTEGO 2020 r. VII NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 23 LUTEGO 2020 r. VII NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. *W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post.W Środę Popielcową zapraszamy na Msze święte o godz. 07.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Obowiązuje post ścisły: można się najeść raz do syta, należy się wstrzymać od pokarmów...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 25 lutego – 1 marca 2020

[su_box title="Intencje Mszalne 25 lutego - 1 marca 2020" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"]Wtorek 25 lutego 07.00 W intencji Parafian 18.00 W pewnej intencji ŚRODA POPIELCOWA 26 LUTEGO 07.00 + Michała Cabaka 09.00 W intencji Kapłanów 17.00 W intencji Parafian (Rodzin Dzieci Komunijnych) 18.00 W pewnej intencji Czwartek 27 lutego 07.00 + Jana Biskupa 18.00 W pewnej intencji Piątek 28 lutego 07.00...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 16 LUTEGO 2020 r. VI NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 16 LUTEGO 2020 r. VI NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- we wtorek- 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,- 17:45 nowenna do św. Józefa- w środę17:45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy- w sobotę17:30 nabożeństwo różańcowe *Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 16 – 23 lutego.

[su_box title="OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA" style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 16 LUTEGO – VI NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Bożennę Nowowiejską w 2 rocznicę śmierci10.00 + Mariannę i Mieczysława Olsztyńskich, Mirosława Chojnackiego11.30 W intencji rodziny Biernackich – o zdrowie i opiekę św. Rodziny13.00 W pewnej Intencji18.15 Nieszpory19.00 + Grzegorza Komorowskiego – od uczestników pogrzebu Poniedziałek 17 lutego07.00 + Michała...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 09 LUTEGO 2020 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.W czasie kolędy złożono ofiary w wysokości 16 tysięcy złotych.Zakończone zostały prace związane z wymianą blachy na wieżyczce. Całkowity koszt prac wyniósł 38 tysięcy złotych. Zostały także zakończone prace związane z niezbędną modernizacją i...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 9 – 16 lutego

[su_box title="Intencje Mszalne 9 - 16 lutego." style="glass" box_color="#ff1817" radius="20"] NIEDZIELA 09 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA 08.30 O Boże błogosławieństwo w rodzinie Bizoniów 10.00 + Krystynę Andrzejak 11.30 + Leszka Wierzbowskiego w 7 rocznicę śmierci 13.00 W pewnej Intencji 18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego 19.00 W intencji Roberta – dziadka i Filipa - wnuczka Poniedziałek 10 lutego – wspomnienie...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia Parafialne 2 lutego.

[su_box title="OGŁOSZENIA 02 LUTEGO 2020 r. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – MATKI BOSKIEJ GROMNICZNEJ" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] *Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * Dziś obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Odbywa się zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne. Za dar serca składamy serdeczne podziękowania. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,17:45 nowenna...Czytaj więcej

Intencje Mszalne 2 – 9 lutego.

[su_box title="Intencje mszalne 2 - 9 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 02 LUTEGO – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB Gromnicznej)08.30 + Józefa Denysa10.00 W intencji Asysty11.30 + Jadwigę, Kazimierza Jankowskich, Helenę i Konstantego Tarasiewiczów13.00 W pewnej Intencji18:15  Nabożeństwo adoracyjne19.00 + Bożenę Kamińską – po pogrzebiePoniedziałek 03 lutego07.00 W pewnej intencji18.00 + Adama Sobolewskiego – od żony i synaWtorek 04 lutego07.00...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

Ogłoszenia 26 stycznia 2020 r. III NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 26 STYCZNIA 2020 r. - III NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- we wtorek17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu ,17:45 nowenna do św. Józefa- w środę17:45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy- w sobotę17:30 nabożeństwo różańcowe * W niedzielę 2 lutego obchodzić będziemy święto...Czytaj więcej

Intencje mszalne 26 stycznia – 2 lutego 2020

[su_box title="Intencje mszalne 26 stycznia - 2 lutego 2020" style="glass" box_color="red" radius="20"] NIEDZIELA 26 STYCZNIA – III NIEDZIELA ZWYKŁA08.30 + Kazimierza Maślankę – gregorianka 2610.00 + Jerzego, Krystynę Płócienników11.30 + Zofię i Antoniego Kaweckich, Stanisława Sobór13.00 W intencji Parafian18.15 Różaniec19.00 + Barbarę Poniedziałek 27 stycznia07.00 + Adama Zielonkę18.00 + Kazimierza MaślankęWtorek 28 stycznia – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera...Czytaj więcej

Szopka, kolęda, wizyta duszpasterska

Kolęda 2020, 20 – 30 stycznia

[su_box title="Wizyta duszpasterska zwana kolędą" style="noise" box_color="#ff1817" radius="20"] Wizyta duszpasterska zwana kolędą będzie przebiegać następująco:Poniedziałek 20 styczniaod godz. 16.30 ul. Legionów 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30,ul. Legionów 32/ Gdańska 12;Wtorek 21 styczniaod godz. 16.30– ul. Mielczarskiego 26, 28/30, 32, 34,od godz. 19.00- ul. Zachodnia 73, 75, 77, 79Środa 22 styczniaod godz. 16.30– ul. Żeromskiego 4, 6, 8,...Czytaj więcej

Baner Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 19 STYCZNIA 2020 r. II NIEDZIELA ZWYKŁA

[su_box title="OGŁOSZENIA 19 STYCZNIA 2020 r. II NIEDZIELA ZWYKŁA" style="bubbles" box_color="green" radius="20"] * Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. * W tym tygodniu:- we wtorek- 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu,- 17:45 nowenna do św. Józefa- w środę- 17:45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy- w sobotę- 17:30 nabożeństwo różańcowe * Zachęcamy do czytania prasy...Czytaj więcej