Tag: msze święte Łódź

Intencje Mszalne 11 sierpnia

NIEDZIELA 11 SIERPNIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Ewę Skoneczka w 9 r. śmierci i brata Ryszarda w 22 r. śmierci
10.00 W intencji Pielgrzymów (Święty Krzyż, Kałków – Godów)
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Henryka Kałużyńskiego – gregorianka 14
Poniedziałek 12 sierpnia
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Marianny Maj – od córki Iwony z mężem
Wtorek 13 sierpnia
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 W intencji Mateusza Węglińskiego – o szczęśliwy przebieg operacji, dar zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
Środa 14 sierpnia - wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 W intencji Marysi – o zdrowie i potrzebne łaski, imieninowa
CZWARTEK 15 SIERPNIA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
08.30 + Rafała Nikicionka
10.00 + Marcina Pietranika
11.30 + Henryka Kałużyńskiego – gregorianka 18
19.00 + Marię, Barbarę, Piotra Sierocińskich, Stanisławę i Zbigniewa Kuczyńskich, zm. z r. Rygielskich
Piątek 16 sierpnia
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Sławomira Szczygielskiego – od uczestników pogrzebu
Sobota 17 sierpnia – wspomnienie św. Jacka, prezbitera
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
13.00 Msza Ślubna
15.00 Msza Ślubna
17.00 Msza Ślubna
18.30 W intencji Parafian
NIEDZIELA 18 SIERPNIA – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Henryka Kałużyńskiego – gregorianka 21
10.00 + Stanisława Orkowskiego(22 r. śm.), Mirosława Orkowskiego (3 r. śm.), zm. z rodz. Koźlów
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 + Edwarda Plucińskiego w 16 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne 4 sierpnia.

NIEDZIELA 04 SIERPNIA – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 W intencji rodziny Walenckich, Wasiaków, Grejców, Michalaków
10.00 W intencji Asysty, +Zygmunta Malinowskiego w 25 rocznicę śmierci
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Henryka Kałużyńskiego – gregorianka 7
Poniedziałek 05 sierpnia – Rocznica poświęcenia rzymskiej Bazyliki NMP (Matki Boskiej Śnieżnej)
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Helenę Królak, Mariannę Węsierską, Małgorzatę Sobczyńska, Wiesławę Korowaj z rodzinami
Wtorek 06 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego
07.00 + Henryka Kałużyńskiego, W intencji Parafian
09.00 W intencji Majki – o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.30 + Grażynę Walczak – od uczestników pogrzebu
19.15-21.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY
Środa 07 sierpnia - wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Marka Piwowarczyka
Czwartek 08 sierpnia – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Mariannę Maj – od córki Doroty, wnuczki Magdaleny i wnuczka Kacpra
Piątek 09 sierpnia - święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Szymona Bińczyka w 12 rocznicę śmierci
MODLITWA O UZDROWIENIE
Sobota 10 sierpnia – święto św. Wawrzyńca, diakona, męczennika
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
16.00 Msza Ślubna
18.30 + Jerzego Frontczaka, Mariannę, Ignacego Janiaków, Ryszarda Jakubowskiego
NIEDZIELA 11 SIERPNIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Ewę Skoneczka w 9 r. śmierci i brata Ryszarda w 22 r. śmierci
10.00 W intencji Pielgrzymów (Święty Krzyż, Kałków – Godów)
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Henryka Kałużyńskiego – gregorianka 14

Intencje Mszalne 28 lipca

NIEDZIELA 28 LIPCA – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Jana, Janinę, Eleonorę Gruchałów
10.00 + Natalię I Józefa Janaczków
11.30 W intencji małżonków Janusza i Jadwigi Adamczewskich w 50 rocznicę ślubu, dz.-bł.
18.15 Różaniec
19.00 + Rafała Nikicionka
Poniedziałek 29 lipca – wspomnienie św. Marty
07.00 + Henryka Kałużyńskiego – 1 gregorianka
18.30 + Władysławę Sondej
Wtorek 30 lipca
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Władysławę Sondej
Środa 31 lipca – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Władysławę Sondej
Czwartek 01 sierpnia – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 + Marka Nowakowskiego w 11 rocznicę śmierci
Piątek 02 sierpnia – wspomnienie Matki Boskiej Anielskiej(Odpust Porcjunkuli)
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
17.00 Msza Ślubna
18.30 + Grażynę Walczak – od sąsiadki
Sobota 03 sierpnia
07.00 + Henryka Kałużyńskiego
18.30 W intencji Parafian
NIEDZIELA 04 SIERPNIA – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 W intencji rodziny Walenckich, Wasiaków, Grejców, Michalaków
10.00 W intencji Asysty, +Zygmunta Malinowskiego w 25 rocznicę śmierci
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Henryka Kałużyńskiego – gregorianka 7

Intencje Mszalne 21 lipca

NIEDZIELA 21 LIPCA – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Marie-Noel De Tilly
10.00 + Mariannę i Jana Bartoszuków
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 + Stefana Markiewicza w 12 r. śm., Bronisławę, Krzysztofa Markiewiczów, Władysławę Wiaderkowicz
Poniedziałek 22 lipca – święto św. Marii Magdaleny
07.00 + Melanię i Władysława Zbylutów
18.30 + Janinę
Wtorek 23 lipca – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
07.00 + Władysławę Sondej
18.30 + Dariusza Dzikiego
Środa 24 lipca – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
07.00 + Władysławę Sondej
18.30 + Noe Roche
Czwartek 25 lipca – święto św. Jakuba, apostoła
07.00 + Władysławę Sondej
18.30 + Piotra Kusiaka w 14 r. śmierci, Michała Kusiaka w 14 r. śmierci, Ewę Kusiak w 21 r. śmierci.
Piątek 26 lipca – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
07.00 + Władysławę Sondej
18.30 W intencji Barbary i Zenona Kubsików
Sobota 27 lipca
07.00 + Marka Szymańskiego, Stanisława, Zenobię, Lecha Szymańskich
18.30 + Władysławę Sondej
NIEDZIELA 28 LIPCA – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Jana, Janinę, Eleonorę Gruchałów
10.00 + Natalię I Józefa Janaczków
11.30 W intencji małżonków Janusza i Jadwigi Adamczewskich w 50 rocznicę ślubu, dz.-bł.
18.15 Różaniec
19.00 + Rafała Nikicionka

Intencje Mszalne 14 lipca

NIEDZIELA 14 LIPCA – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Kazimierza Maślankę
10.00 + Elżbietę i Jana Binko
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Adama Kwiatkowskiego – gregorianka 28
Poniedziałek 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
07.00 + Adama Kwiatkowskiego
18.30 + Teresę Koczwara
Wtorek 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej)
07.00 + Adama Kwiatkowskiego – gregorianka 30
18.30 + Annę i Janusza Firchanów, Jerzego i Stefanię Kamińskich
Środa 17 lipca
07.00 + Teresę Koczwara
18.30 + Wiesławę i Alojzego Mileckich
Czwartek 18 lipca
07.00 + Władysławę Sondej
18.30 + Jana i Janinę Kownackich, Jerzego Kacprzaka
Piątek 19 lipca
07.00 + Marka Piwowarczyka
18.30 + Danielę i Jerzego Michniewskich
Sobota 20 lipca
07.00 + Władysławę Sondej
17.00 Msza Ślubna
18.30 + Władysławę Sondej
NIEDZIELA 21 LIPCA – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Marie-Noel De Tilly
10.00 + Mariannę i Jana Bartoszuków
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 + Stefana Markiewicza w 12 r. śm., Bronisławę, Krzysztofa Markiewiczów, Władysławę Wiaderkowicz