Tag: msze Łódź

Intencje Mszalne 14 – 22 kwietnia

NIEDZIELA 14 KWIETNIA – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ - PALMOWA
08.30 + Stanisława, Walerię, Stefana Refczyńskich, Katarzynę i Józefa Kawników, Marię i Grzegorza Jasitczaków
08.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (23)
10.00 W intencji zmarłych z rodziny Łuczaków, Nowaków i Stalów
11.30 + Mariannę i Stefana Dyjów, zmarłych z rodziny Lewandowskich
13.00 W intencji Parafian
18.15 Gorzkie Żale
19.00 O światło Ducha Świętego dla zdających egzaminy
Wielki Poniedziałek 15 kwietnia
07.00 W intencji cierpiących w czyśćcu
18.00 + Stanisława Gallusa – od żony i córek
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
Wielki Wtorek 16 kwietnia
07.00 W intencji cierpiących w czyśćcu
18.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
18.30 + Helenę Gumowską w 2 rocznicę śmierci
Wielka Środa 17 kwietnia
07.00 + Elżbietę(29 r. śm.) i Stanisława(19 r. śmierci) Sapiech
18.00 + Andrzeja Szulca – gregorianka 1
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
WIELKI CZWARTEK 18 KWIETNIA
19.00. W INTENCJI KAPŁANÓW
19.00. + Andrzeja Szulca – gregorianka 2
19.00. + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich zmarłych z rodziny Stawiskich
WIELKI PIĄTEK 19 KWIETNIA
19.00. LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
WIELKA SOBOTA 20 KWIETNIA
21.00. WIGILIA PASCHALNA
1. + Jerzego Sobieszka i Wojciecha Kaweckiego
2. + Andrzeja Szulca – gregorianka 3
3. + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
NIEDZIELA 21 KWIETNIA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
06.00 + Andrzeja Szulca – gregorianka 4
08.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
10.00 O Boże błogosławieństwo dla Roberta i Bartłomieja
11.30 + Rafała Nikicionka
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Marka Sułka, Antoninę i Piotra Pióreckich
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA
08.30 REZERWACJA
10.00 + Annę Trojańczyk
11.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (30)
13.00 + Andrzeja Szulca – gregorianka 5
19.00 + Zofię, Juliana, Janusza Lasotów, Joannę Wyraz

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 07 KWIETNIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
08.30
+ Jana Ziętkiewicza, Edwarda, Kazimierę Ziętkiewiczów, Stanisława, Mariannę Piątkowskich

10.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (16)
W intencji Asysty

11.30
+ Józefa Żuławę w 14 r. śmierci, Wiesławę Żuławę, Bolesława Szulca

13.00
W intencji Parafian

18.15
Gorzkie Żale

19.00
+ Mariana Stanisławskiego w 15 rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 08 kwietnia
07.00
W intencji Zbigniewa – O Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

18.00
+ Stanisława Gallusa – od żony i córek

18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich

 

WTOREK 09 KWIETNIA KOŚCIÓŁ STACYJNY ABP WŁADYSŁAW ZIÓŁEK
07.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
18.00
W intencji Parafian

 

Środa 10 kwietnia
07.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich

18.00
+ Krzysztofa Grzelczyka – od uczestników pogrzebu

18.30
+ Natalię Styga w 10 rocznicę śmierci, Juliana Styga

 

Czwartek 11 kwietnia
07.00
W intencji Nikodema Księżaka, dz.-bł. (27 rocznica urodzin)

18.00
W intencji Kapłanów

18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich

 

Piątek 12 kwietnia
07.00
W intencji cierpiących w czyśćcu

09.00
O zdrowie i nawrócenie dla Janiny

09.30
Droga Krzyżowa

17.30
Droga Krzyżowa

18.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich

18.30
W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

 

Sobota 13 kwietnia

07.00
W intencji cierpiących w czyśćcu

18.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich

18.30
+ Stanisławę i Antoniego, Stanisława Durczyńskich

 

NIEDZIELA 14 KWIETNIA – VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

08.30
+ Stanisława, Walerię, Stefana Refczyńskich, Katarzynę i Józefa Kawników, Marię i Grzegorza Jasitczaków
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (23)

10.00
W intencji zmarłych z rodziny Łuczaków, Nowaków i Stalów

11.30
+ Mariannę i Stefana Dyjów, zmarłych z rodziny Lewandowskich

13.00
W intencji Parafian

18.15
Gorzkie Żale

19.00
O światło Ducha Świętego dla zdających egzaminy

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 31 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

08.30
+ Jana Skoczka – gregorianka 29
10.00
W intencji Anny i Karola Janaczków w 52 rocznicę ślubu
11.30
W intencji Wojciecha Kubiaka (65 r. ur.) i Teodora Kowskiego (1 r. ur.)
13.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (9)
16.30
+ Apolonię Patynko – gregorianka 27
18.15
Gorzkie Żale
19.00
+ Tomasza i Mariannę Zdzychów, Franciszka i Helenę Gronek, Jadwigę i Józefa Olszaków


Poniedziałek 01 kwietnia
07.00
+ Jana Skoczka – gregorianka 30
18.00
+ Apolonię Patynko
18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


Wtorek 02 kwietnia
07.00
+ Jana Toma
18.00
+ Apolonię Patynko
18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
19.15 – 21.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy


Środa 03 kwietnia
07.00
+ Zygmunta Szczepanika
18.00
+ Apolonię Patynko – gregorianka 30
18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


Czwartek 04 kwietnia
07.00
+ Mirosławę Szczepanik
18.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
18.30
+ Mariana Bińczyka (13 rocznica śmierci)


Piątek 05 kwietnia
07.00
+ Irenę Szczepanik
09.00
W intencji Małgorzaty – o zdrowie i błogosławieństwo Boże – urodzinowa
09.30
Droga Krzyżowa
17.30
Droga Krzyżowa Dzieci
18.00
+ Antoninę i Mariana Bukowskich, Barbarę Bukowską
18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
19.00
Droga Krzyżowa


Sobota 06 kwietnia
07.00
+ Irenę Chrząszcz – od uczestników pogrzebu
18.00
+ Genowefę i Jana Jaworskich
18.30
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


NIEDZIELA 07 KWIETNIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
08.30
+ Jana Ziętkiewicza, Edwarda, Kazimierę Ziętkiewiczów, Stanisława, Mariannę Piątkowskich
10.00
+ Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (16)
10.00
W intencji Asysty
11.30
+ Józefa Żuławę w 14 r. śmierci, Wiesławę Żuławę, Bolesława Szulca
13.00
W intencji Parafian
18.15
Gorzkie Żale
19.00
+ Mariana Stanisławskiego w 15 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 24 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 22
10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja
11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich w 31 rocznicę śmierci
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 20
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (2)


PONIEDZIAŁEK 25 MARCA – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
07.00 + Jana Skoczka
09.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


Wtorek 26 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
18.30 + Rafała Nikicionka – urodzinowa


Środa 27 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 W intencji Batrosza i Oskara (7 rocznica urodzin) – o zdrowie i błogosławieństwo Boże – urodzinowa
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


Czwartek 28 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Tadeusza Jermaka
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


Piątek 29 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.00 W intencji Krystyny – imieninowa
09.30 Droga Krzyżowa
17.30 Droga Krzyżowa Dzieci
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
19.00 Droga Krzyżowa


Sobota 30 marca
07.00 + Jana Skoczka
07.00 + Mariola Chojnacką, Ryszarda Kosiackiego, zmarłych z rodziny Woszczyków
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich


NIEDZIELA 31 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 29
10.00 W intencji Anny i Karola Janaczków w 52 rocznicę ślubu
11.30 W intencji Wojciecha Kubiaka (65 r. ur.) i Teodora Kowskiego (1 r. ur.)
13.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (9)
16.30 + Apolonię Patynko – gregorianka 27
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Tomasza i Mariannę Zdzychów, Franciszka i Helenę Gronek Jadwigę i Józefa Olszaków

Intencje Mszalne.

NIEDZIELA 17 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. REKOLEKCJE
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 15
10.00 + Michalinę Andrzejczak w 40 rocznicę śmierci
11.30 + Wiesława Sobczaka w 12 rocz. śmierci, Marka Borowczaka w 16 r. śm. Andrzeja Hodyniuka w 13 rocznicę śmierci, Kazimierza Śniegułę
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 13
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Rafała Alencynowicza


Poniedziałek 18 marca
07.00 + Jana Skoczka
12.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian
MODLITWA O UZDROWIENIE


Wtorek 19 marca odpust św. Józefa Oblubieńca NMP
07.00 + Jana Skoczka
12.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian


Środa 20 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.30 Msza Szkolna
10.45 Msza Szkolna
12.00 + Apolonię Patynko (Msza Szkolna)

18.30 + Józefa i Józefę Ustichowskich


Czwartek 21 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian


Piątek 22 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.00 + Tomasza Winiatorskiego
09.30 Droga Krzyżowa
17.30 Droga Krzyżowa Dzieci
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian
19.00 Droga Krzyżowa


Sobota 23 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (1)


NIEDZIELA 24 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 22
10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja
11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich w 31 rocznicę śmierci
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 20
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (2)