Tag: Intencje mszalne

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 03 CZERWCA – IX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Tadeusza, Franciszka, Bronisławę, Iwonę Parszkiewicz, Stanisławę, Władysława Guligowskich
10.00 W intencji Asysty
11.30 + Mariannę Walas, Agnieszkę, Władysławę, Władysława Krawczyków
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo Czerwcowe
19.00 + Eugeniusza Wierciocha, zmarłych z rodziny Wierciochów i Strugów

Poniedziałek 04 czerwca
07.00 + Marię Sowińską vel Kuchciak
18.30 + Janinę Grzeszczak – od uczestników pogrzebu

Wtorek 05 czerwca – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
07.00 Intencja wolna
18.30 + Grażynę Piórkowską, Władysława i Krzysztofa Dudków
19.15 – 21.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Środa 06 czerwca
07.00 Intencja wolna
18.30 + Walentego Kucharczyka – od rodziny

Czwartek 07 czerwca
07.00 W intencji Kapłanów
18.30 W intencji Doroty i Mariusza w 21 rocznicę ślubu

PIĄTEK 08 CZERWCA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
07.30 W pewnej intencji
09.00 W intencji powołań do Zgromadzenia Sióstr Nativitanek
10.00 Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 09 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
07.00 Intencja wolna
18.30 + Filomenę Canert w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 10 CZERWCA – X NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Stanisława, Janinę, Marię Grzegorczyków
10.00 + Marcina Pietranika w 9 rocznicę śmierci. Po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe.
11.30 + Małgorzatę i Michała Borowieckich
13.00 W intencji Parafian
18.00 – 19.00
Koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu w Chemnitz (Niemcy).
19.00 W intencji Emilii – o Boże błogosławieństwo w 40 rocznicę urodzin.

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 13 MAJA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
08.30 + Stanisława, Walerię, Stefana Rewczyńskich, Marię, Grzegorza Jasitczaków
10.00 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych SP 36, kl. 3BC
11.30 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych SP 36, kl. 3DE
13.00 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych SP 36, kl. 3A
18.15 Nabożeństwo Majowe
19.00 + Władysława Guminiaka, Bolesława Zdziarskiego

Poniedziałek 14 maja – święto św. Macieja, apostoła
07.00 W intencji przebłagalnej za popełnione grzechy
18.00 + Czesława i Macieja
18.30 + Andrzeja Bogusza w 9 rocznicę śmierci

Wtorek 15 maja
07.00 W intencji Parafian
18.00 W intencji Zofii – o Boże błogosławieństwo i zdrowie – imieninowa
18.30 W intencji Dawida i Zosi – o dary Ducha Świętego

Środa 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski
07.00 + Ks. Dionizego Markiewicza
18.00 W intencji Alana – o zdanie egzaminów
18.30 W intencji Ilony – o Boże błogosławieństwo i zdrowie – urodzinowa

Czwartek 17 maja
07.00 + Ryszarda Wrzoska – od uczestników pogrzebu
18.00 O powołania kapłańskie
18.30 + Kazimierę Jędrzejewską – od uczestników pogrzebu

Piątek 18 maja
07.00 Intencja wolna
18.00 + Danutę Mazan
18.30 + Czesława, zmarłych z rodziny Radoszów i Uzdowskich

Sobota 19 maja
07.00 Intencja wolna
18.00 + Izabelę Świerczyńską – od rodziny
18.30 O szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji Waszczyk

NIEDZIELA 20 MAJA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
08.30 + Natalię i Czesława Milczarków i Ich Rodziców
10.00 + Zofię, Stefana, Stanisława, Kazimierza Sylwestrowiczów
11.30 + Ignacego Sekietę, Stanisława Konarskiego, Jana Jagielskiego
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo Majowe
19.00 + Małgorzatę Sobczyńską, Franciszkę i Michała Każmierczaków, Henryka, Władysława Trepków, Alicję Mularczyk z rodziną

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 11 MARCA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08.30 + Franciszkę Sokołowską – gregorianka 21
10.00 + Apolonię Olejarz w 5 rocznicę śmierci
11.30 + Wiesława Sobczaka w 11 rocznicę śmierci, zmarłych Rodziców Sobczaków i Brata z Żoną, Marka Borowczaka w 15 rocznicę śmierci, Andrzeja Hodyniuka w 12 rocznicę śmierci.
13.00 W intencji Parafian
16.30 W intencji Rodzin Dzieci Komunijnych
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Elżbietę Felisiak – od uczestników pogrzebu

Poniedziałek 12 marca
07.00 + Franciszkę Sokołowską
18.30 + Iwonę Żylak – od uczestników pogrzebu

Wtorek 13 marca
07.00 + Franciszkę Sokołowską
18.30 + Krystynę Andrzejak

Środa 14 marca
07.00 + Franciszkę Sokołowską
18.30 + Mariannę Kaczorowską – od rodziny i uczestników pogrzebu

Czwartek 15 marca
07.00 + Zygmunta Szczepanika
08.30 + Franciszkę Sokołowską

Piątek 16 marca
07.00 + Franciszkę Sokołowską
09.00 INTENCJA WOLNA
09.30 Droga Krzyżowa
18.00 Droga Krzyżowa dla dzieci
18.30 + Zbigniewa Janczyka – od rodziny
19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

Sobota 17 marca
07.00 + Franciszkę Sokołowską
07.00 W intencji Parafian
17.30 Przywitanie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego
18.00 + Andrzeja Krzemińskiego – od uczestników pogrzebu

NIEDZIELA 18 MARCA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08.30 + Franciszkę Sokołowską – gregorianka 28
10.00 + Aleksandra Ziemnickiego, Edwarda Dużaja
11.30 + Alinę i Tadeusza Paprockich, Józefa i Krystynę Kamińskich
13.00 W intencji Parafian
15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Bożennę Żegotę Nowowiejską – od uczestników pogrzebu
OK. 20.15 APEL JASNOGÓRSKI