Tag: Intencje mszalne

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 10 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Włodzimierza Rybkę – gregorianka 10
10.00 + Krystynę Andrzejak w 6 rocznicę śmierci
11.30 + Leszka Wierzbowskiego w 6 rocznicę śmierci
13.00 Barbarę i Mieczysława Petryniaków w 50 rocznicę Małżeństwa
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Urszulę i Telesfora Szurgotów

Poniedziałek 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Rafała Szałka
18.30 + Waldemara Nadgórskiego – od uczestników pogrzebu

Wtorek 12 lutego
07.00 + Eugenię i Stanisława
18.00 + Włodzimierza Rybkę
18.30 + Reginę Lefik – od uczestników pogrzebu

Środa 13 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Rafała Szałka
18.30 + Barbarę Andrzejczak – od uczestników pogrzebu

Czwartek 14 lutego – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Rafała Alencynowicza
18.30 W intencji Marianny Plucińskiej w 83 rocznicę urodzin, dz.-bł.

Piątek 15 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 O uchronienie od pogardy i nienawiści
18.30 + Jacka Krawczyka

Sobota 16 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Bożennę Nowowiejską w 1 rocznicę śmierci
18.30 + Genowefę i Bronisława Rejniaków i ich zmarłych Dzieci

NIEDZIELA 17 LUTEGO – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Włodzimierza Rybkę – gregorianka 17
10.00 W intencji Sylwii i Dariusza oraz Lilianny
11.30 + Sabinę Marczewską – od rodziny Sapów z Grzybowa
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 + Rafała Nikicionka

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 13 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
08.30 + Alexa Fanina – gregorianka 13
10.00 + Szymona Klimczuka – od Anny Kazimierczak z rodziną
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 13
13.00 W intencji Nikodema Księżaka – pomyślne zdanie egzaminów, dz.-bł.
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Małgorzatę Sobczyńską, Franciszkę, Michała Kaźmierczaków, Henryka Trepkę, Stanisława Korowaja

Poniedziałek 14 stycznia
07.00 + Zofię Skoczeń
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Alexa Fanina

Wtorek 15 stycznia
07.00 + Alexa Fanina
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Rafała Szałka – od uczestników pogrzebu

Środa 16 stycznia
07.00 + Alexa Fanina
07.00 W intencji Parafian
18.00 + Stanisława Dubickiego

Czwartek 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata
07.00 + Alexa Fanina
07.00 + Franciszka Kowalika
18.00 + Stanisława Dubickiego

Piątek 18 stycznia
07.00 + Stanisława Dubickiego
07.00 + Alexa Fanina
18.00 + Stanisławę i Stefana Sobolewskich, Helenę Michałowską w 3 r. śm.

Sobota 19 stycznia – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
07.00 + Mariusza Stankiewicza
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Alexa Fanina
18.00 + Bożenę, Marię Gryguć

NIEDZIELA 20 STYCZNIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Alexa Fanina – gregorianka 20
10.00 + Katarzynę Guminiak, Melanię Zdziarską
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 20
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 + Mariana Stanisławskiego (90 rocznica urodzin)

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 06 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (TRZECH KRÓLI)
08.30 W intencji Krzysztofa, dz.-bł.
10.00 + Iwonę Ostender
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 6
13.00 W intencji Asysty
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Alexa Fanina – gregorianka 6

Poniedziałek 07 stycznia
07.00 + Alexa Fanina
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 W intencji Pauliny w 20 rocznicę urodzin, dz.bł.

Wtorek 08 stycznia
07.00 + Zofię Skoczeń
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Alexa Fanina
18.45 – 21.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY

Środa 09 stycznia
07.00 + Zofię Skoczeń
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Alexa Fanina

Czwartek 10 stycznia
07.00 + Zofię Skoczeń
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Alexa Fanina

Piątek 11 stycznia
07.00 + Stanisława Dubickiego
07.00 + Alexa Fanina
18.00 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 12 stycznia
07.00 + Alexa Fanina
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Genowefę Pierścieniewską w 1 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 13 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
08.30 + Alexa Fanina – gregorianka 13
10.00 + Szymona Klimczuka – od Anny Kazimierczak z rodziną
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 13
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Małgorzatę Sobczyńską, Franciszkę, Michała Kaźmierczaków, Henryka Trepkę, Stanisława Korowaja

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 30 GRUDNIA ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
08.30 + Melanię i Władysława Zbylutów
10.00 W intencji Beaty i jej synów Dawida i Nikodema
11.30 O Boże błogosławieństwo, ulgę w cierpieniu dla Władysławy Kulińskiej
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 + Lenę Tomaszewicz

Poniedziałek 31 grudnia
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Mariannę Ocheńską, Czesława Ocheńskiego, Antoninę Błażejewską
18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski w 2018 r.

WTOREK 01 STYCZNIA– UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
10.00 + Alexa Fanina – gregorianka 1
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 1
13.00 W intencji Mieczysława, dz.-bł.
19.00 W intencji Parafian

Środa 02 stycznia – wspomnienie św. Bazylego i św. Grzegorza, biskupów i doktorów Kościoła
07.00 + Zofię Skoczeń
07.00 + Stanisława Dubickiego
18.00 + Alexa Fanina

Czwartek 03 stycznia
07.00 + Alexa Fanina
07.00 W intencji Kapłanów
18.00 + Stanisława Dubickiego

Piątek 04 stycznia
07.00 + Stanisława Dubickiego
07.00 + Franciszka Kowalika
18.00 + Alexa Fanina

Sobota 05 stycznia
07.00 + Alexa Fanina
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Stanisława Dubickiego

NIEDZIELA 06 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (TRZECH KRÓLI)
08.30 W intencji Krzysztofa, dz.-bł.
10.00 W intencji Asysty
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 6
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Alexa Fanina – gregorianka 6

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 23 GRUDNIA – IV NIEDZIELA ADWENTU
08.30 + Marię Borowską – od córki Małgorzaty Chelewskiej z mężem Pawłem
10.00 W intencji ks. Adama – o zdrowie i opiekę św. Rodziny
11.30 + Janinę Binkowską w 4 rocznicę śmierci
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 + Halinę Chosińską w 1 rocznicę śmierci – od synów Krzyśka, Darka z żonami i siostry Jadzi.

Poniedziałek 24 grudnia
07.00 W intencji Ewy i ks. Adama – o zdrowie i wsparcie św. Rodziny
07.00 + Zofię Skoczeń
07.00 + Franciszka Kowalika
NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 18.00 i 18.30
PASTERKA 24.00 W intencji Ewy i Ewy – Katechetek

WTOREK 25 GRUDNIA – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
08.30 + Pawła Wieczorka
10.00 + Romana Czuryłowskiego
11.30 W intencji ks. Grzegorza Nowaka i Legionu Małych Dusz
13.00 W intencji Parafian
19.00 + Rafała Nikicionka

Środa 26 GRUDNIA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA
08.30 + Lesława i Mariusza Stankiewiczów
10.00 + Walentego Pietranika
11.30 + Józefa i Lucynę Mucha
13.00 + Stanisławę Karolczak w 2 rocznicę śmierci
19.00 + Jana Jagiełło

Czwartek 27 grudnia – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Franciszka Kowalika
18.30 W intencji małżonków Jadwigi i Wojciecha Bizoniów w 32 rocznicę ślubu

Piątek 28 grudnia – święto św. Młodzianków, męczenników
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Franciszka Kowalika
18.30 + Dariusza Ruszczyka – od uczestników pogrzebu

Sobota 29 grudnia
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Franciszka Kowalika
18.30 + Annę Grzegorzewską z domu Czeczko i o Boże błogosławieństwo
dla Wojciecha Grzegorzewskiego w 28 rocznicę zawarcia
Sakramentalnego Związku Małżeńskiego.

NIEDZIELA 30 GRUDNIA ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
08.30 + Melanię i Władysława Zbylutów
10.00 W intencji Beaty i jej synów Dawida i Nikodema
11.30 O Boże błogosławieństwo, ulgę w cierpieniu dla Władysławy Kulińskiej
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 + Lenę Tomaszewicz

Poniedziałek 31 grudnia
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Mariannę Ocheńską, Czesława Ocheńskiego, Antoninę Błażejewską
18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski w 2018 r.

WTOREK 01 STYCZNIA– UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
10.00 + Aleksa Famina – gregorianka 1
11.30 + Stanisława Dubickiego – gregorianka 1
13.00 W intencji Mieczysława, dz.-bł.
19.00 W intencji Parafian