Tag: Eucharystia

Intencje Mszalne.

NIEDZIELA 09 GRUDNIA – II NIEDZIELA ADWENTU – REKOLEKCJE
08.30 + Krystynę Wróbel – gregorianka 28
10.00 W intencji Aleksandry (31 rocznica urodzin) i Anny (28 rocznica urodzin) – o Boże błogosławieństwo
11.30 + Krystynę, Władysława Witaszków
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Eligiusza Jędraszczyka

Poniedziałek 10 grudnia
07.00 + Krystynę Wróbel
18.00 + Przemysława Wiśniewskiego – po pogrzebie
18.30 + Leokadię Rybarczyk w 5 rocznicę śmierci

Wtorek 11 grudnia
07.00 + Krystynę Wróbel – gregorianka 30
18.00 Intencja wolna
18.30 O Boże błogosławieństwo dla Mirona

Środa 12 grudnia
07.00 + Stanisława Dubickiego – od uczestników pogrzebu
18.00 + Franciszka Kowalika
18.30 + Stanisławę Karolczak (2 rocznica śmierci)

Czwartek 13 grudnia – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Iwonę Kern
18.30 Intencja wolna

Piątek 14 grudnia – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
07.00 + Zofię Skoczeń
18.00 + Czesławę Maksalon – od Grzegorza z rodziną
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 15 grudnia
07.00 + Franciszka Kowalika
18.00 + Zofię Skoczeń
18.30 W intencji małżonków Karoliny i Łukasza – o Boże światło na każdy dzień i dar zdrowia

NIEDZIELA 16 GRUDNIA – III NIEDZIELA ADWENTU
08.30 + Janinę Bajer vel Bojer
10.00 + Janusza Bilskiego w 3 rocznicę śmierci
11.30 W intencji Justyny w 30 rocznicę urodzin, dz.- bł.
13.00 + Małgorzatę Sobczyńską, Mariannę Węsierską, Franciszkę, Michała Kaźmierczaków, Alicję Mularczyk
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 + Marka, Józefa Sułek, Antoninę, Piotra Pióreckich

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 14 PAŹDZIERNIKA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. DZIEŃ PAPIESKI
08.30 + Zbigniewa Dębińskiego – od Doroty i Mariusza
10.00 + Bogumiła
11.30 W intencji Julii w 1 rocznicę urodzin i całej rodziny Włodarczyków
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 O nawrócenie Agnieszki

Poniedziałek 15 października– święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego
07.00 + Jerzego Milasa – od uczestników pogrzebu
17.30. Nabożeństwo Różańcowe – dzieci
18.00 W intencji siostry Jadwigi i pani Jadwigi – o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.30 + Władysława Łukasika, Zofię Łukasik, Andrzeja Szymczaka

Wtorek 16 października – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
07.00 Intencja wolna
18.00 W intencji Jadwigi Szurgot – o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.30 + Jadwigę i Jana Plucińskich

Środa 17 października – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
07.00 Intencja wolna
18.00 + Zbigniewa Dębińskiego – od Krysi
18.30 + Bożennę Jędrzejek – od uczestników pogrzebu (urodzinowa)

Czwartek 18 października – święto św. Łukasza Ewangelisty0
7.00 + Zbigniewa Dębińskiego – gregorianka 1
17.30. Nabożeństwo Różańcowe – dzieci
18.00 + Krzysztofa Tynenskiego w 10 rocznicę śmierci
18.30 + Jadwigę – od dzieci

Piątek 19 października – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera
07.00 + Zbigniewa Dębińskiego
18.00 + Wojciecha Dziudę – od uczestników pogrzebu
18.30 W intencji Emilii i Wojtka w 31 rocznicę ślubu

Sobota 20 października – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
07.00 + Zbigniewa Dębińskiego
18.00 + Stanisława, Lidię, Janinę, Lecha Chwiałkowskich, Stanisława Sygułę,
Pawła Wierzbickiego
18.30 + Dawida Bińczyka w 8 rocznicę śmierci

NIEDZIELA 21 PAŹDZIERNIKA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Zbigniewa Dębińskiego – gregorianka 4
10.00 W intencji Anny i Jerzego Słodyńskich w 30 rocznicę ślubu w intencji, Agnieszki i Kamila Filipiuków w 5 rocznicę ślubu
11.30 + Teresę i Stanisława Karczów
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 Zmarłych z rodziny Karolczaków: Tatę Renaty, Rodziców i Dziadków

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 16 WRZEŚNIA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Władysławę i Stanisława Kowalskich – od Todzi z dziećmi
08.30 + Lecha Skrzypnika – gregorianka 14
10.00 + Wojciecha, Stefanię, Władysława Włodarczyków
11.30 Dziękczynna
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nieszpory
19.00 W intencji rodziny Karolczaków – o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Rodziny – od Sióstr Nativitanek

Poniedziałek 17 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Czesława Szcześniaka – od rodziny
18.30 + Stanisławę Figiel w 11 rocznicę śmierci

Wtorek 18 września – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 W intencji Doroty – o zdrowie, błogosławieństwo Boże
18.30 + Piotra – od rodziny

Środa 19 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Piotra – od rodziny
18.30 + Romana Czuryłowskiego

Czwartek 20 września wspomnienie św. św. Andrzeja Kim Taegona, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Piotra – od rodziny
18.30 + Krystynę Stusio – od uczestników pogrzebu

Piątek 21 września – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
07.00 + Lecha Skrzypnika
18.00 + Piotra – od Sióstr Nativitanek
18.30 + Arkadiusza Kita w 1 rocznicę śmierci

Sobota 22 września
07.00 + Lecha Skrzypnika
16.00 W intencji Karoliny i Dawida. Msza Ślubna
18.30 + Józefa i Martę Glińskich

NIEDZIELA 23 WRZEŚNIA – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Stanisława Sylwestrowicza w 7 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Sylwestrowiczów i Dudkowskich
08.30 + Lecha Skrzypnika – gregorianka 21
10.00 + Rafała Nikicionka
11.30 W intencji Ewy i Marka w 30 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 + Marka Sułka, Józefa Sułka, Antoninę i Piotra Pióreckich

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 05 SIERPNIA – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 W intencji syna Marcina – o zdrowie i o pomyślny przebieg operacji
10.00 + Danutę Matysek – od Asysty
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Jerzego Frontczaka

PONIEDZIAŁEK 06 SIERPNIA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
09.00 W intencji Danuty i Mohameta i ich synka Hamzy Józefa
18.30 + Macieja Moniuszko – od uczestników pogrzebu

Wtorek 07 sierpnia – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 + Mariannę Kacprzak – od uczestników pogrzebu
19.15 – 20.00 – adoracja Najświetszego Sakramentu w ciszy

Środa 08 sierpnia – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 + Helenę Antoninę Kwiatkowską – od syna

Czwartek 09 sierpnia -święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 + Szymona Bińczyka w 11 rocznicę śmierci

Piątek 10 sierpnia – święto św. Wawrzyńca, diakona, męczennika
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego
MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 11 sierpnia – wspomnienie św. Klary, dziewicy
07.00 + Rafała, Jakuba, Szymona Świadków (2, 4, 6 rocznica śmierci)
18.30 Msza Ślubna

NIEDZIELA 12 SIERPNIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 Helenę Antoninę Kwiatkowską – od syna
10.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ryszarda Gajowniczka w 60 rocznicę urodzin
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Stefana Sobolewskiego w 1 rocznicę śmierci

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 29 LIPCA – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Marka Szymańskiego, zmarłych rodziców i brata Lecha
10.00 + Mariannę i Mieczysława Olsztyńskich
11.30 W intencji Parafian
18.15 Różaniec
19.00 + Rafała Nikicionka

Poniedziałek 30 lipca
07.00 Intencja wolna
18.30 W intencji Magdaleny i Pawła w 1 rocznicę ślubu

Wtorek 31 lipca – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
07.00 Intencja wolna
18.30 + Stanisława Biegańskiego w 2 rocznicę śmierci

Środa 01 sierpnia – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
07.00 + Jadwigę, Kazimierza, Witolda Kałuckich
18.30 + Jerzego i Stefanię Kamińskich, Stanisława Kowalczyka

Czwartek 02 sierpnia (Odpust Porcjunkuli)
07.00 + Helenę Antoninę Kwiatkowską – od uczestników pogrzebu
18.30 W intencji Kapłanów

Piątek 03 sierpnia
07.00 Intencja wolna
18.30 W intencji Anny i Rafała w 12 rocznicę śmierci
oraz ich synów Bartosza i Oskara w 7 rocznicę urodzin

Sobota 04 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
07.00 + Helenę Antoninę Kwiatkowską – od syna
17.00 Msza ślubna
18.30 W intencji Żywej Róży

NIEDZIELA 05 SIERPNIA – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 W intencji syna Marcina – o zdrowie i o pomyślny przebieg operacji
10.00 + Danutę Matysek – od Asysty
11.30 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Jerzego Frontczaka