Tag: Eucharystia

Intencje Mszalne 14 – 22 kwietnia

NIEDZIELA 14 KWIETNIA – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ - PALMOWA
08.30 + Stanisława, Walerię, Stefana Refczyńskich, Katarzynę i Józefa Kawników, Marię i Grzegorza Jasitczaków
08.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (23)
10.00 W intencji zmarłych z rodziny Łuczaków, Nowaków i Stalów
11.30 + Mariannę i Stefana Dyjów, zmarłych z rodziny Lewandowskich
13.00 W intencji Parafian
18.15 Gorzkie Żale
19.00 O światło Ducha Świętego dla zdających egzaminy
Wielki Poniedziałek 15 kwietnia
07.00 W intencji cierpiących w czyśćcu
18.00 + Stanisława Gallusa – od żony i córek
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
Wielki Wtorek 16 kwietnia
07.00 W intencji cierpiących w czyśćcu
18.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
18.30 + Helenę Gumowską w 2 rocznicę śmierci
Wielka Środa 17 kwietnia
07.00 + Elżbietę(29 r. śm.) i Stanisława(19 r. śmierci) Sapiech
18.00 + Andrzeja Szulca – gregorianka 1
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
WIELKI CZWARTEK 18 KWIETNIA
19.00. W INTENCJI KAPŁANÓW
19.00. + Andrzeja Szulca – gregorianka 2
19.00. + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich zmarłych z rodziny Stawiskich
WIELKI PIĄTEK 19 KWIETNIA
19.00. LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
WIELKA SOBOTA 20 KWIETNIA
21.00. WIGILIA PASCHALNA
1. + Jerzego Sobieszka i Wojciecha Kaweckiego
2. + Andrzeja Szulca – gregorianka 3
3. + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
NIEDZIELA 21 KWIETNIA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
06.00 + Andrzeja Szulca – gregorianka 4
08.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich
10.00 O Boże błogosławieństwo dla Roberta i Bartłomieja
11.30 + Rafała Nikicionka
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nowenna do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Marka Sułka, Antoninę i Piotra Pióreckich
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA
08.30 REZERWACJA
10.00 + Annę Trojańczyk
11.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (30)
13.00 + Andrzeja Szulca – gregorianka 5
19.00 + Zofię, Juliana, Janusza Lasotów, Joannę Wyraz

Intencje Mszalne.

NIEDZIELA 17 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. REKOLEKCJE
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 15
10.00 + Michalinę Andrzejczak w 40 rocznicę śmierci
11.30 + Wiesława Sobczaka w 12 rocz. śmierci, Marka Borowczaka w 16 r. śm. Andrzeja Hodyniuka w 13 rocznicę śmierci, Kazimierza Śniegułę
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 13
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Rafała Alencynowicza


Poniedziałek 18 marca
07.00 + Jana Skoczka
12.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian
MODLITWA O UZDROWIENIE


Wtorek 19 marca odpust św. Józefa Oblubieńca NMP
07.00 + Jana Skoczka
12.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian


Środa 20 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.30 Msza Szkolna
10.45 Msza Szkolna
12.00 + Apolonię Patynko (Msza Szkolna)

18.30 + Józefa i Józefę Ustichowskich


Czwartek 21 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian


Piątek 22 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.00 + Tomasza Winiatorskiego
09.30 Droga Krzyżowa
17.30 Droga Krzyżowa Dzieci
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian
19.00 Droga Krzyżowa


Sobota 23 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (1)


NIEDZIELA 24 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 22
10.00 + Aleksandra Tadeusza Ziemnickiego, Edwarda Dużaja
11.30 + Helenę i Eugeniusza Obiedzińskich w 31 rocznicę śmierci
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 20
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Teodorę, Bogdana, Katarzynę Biskupskich (2)

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 10 MARCA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08.30 + Jerzego Kuzitowicza i Mieczysława, Krystynę, Leona Bolów, Janinę, Feliksa, Jana Owczarków
10.00 + Jadwigę Raczyńską
11.30 + Tadeusza Jachoła, zmarłych z rodziny Lewandowskich
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 6
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Jana Skoczka – gregorianka 8

Poniedziałek 11 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 W intencji Parafian
18.30 + Apolonię Patynko

Wtorek 12 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Parafian

Środa 13 marca
07.00 + Jana Skoczka
07.00 + Apolonię Patynko
18.00 W intencji Łukasza i Anny – o Boże błogosławieństwo w pracy i życiu
18.30 + Krystynę Andrzejak – imieninowa

Czwartek 14 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 W intencji Kapłanów

Piątek 15 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.00 O nawrócenie Elżbiety
09.30 Droga Krzyżowa
17.30 Droga Krzyżowa Dzieci
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Stanisława Gallusa – od uczestników pogrzebu
19.00 Droga Krzyżowa

Sobota 16 marca
07.00 + Jana Skoczka
07.00 + Apolonię Patynko
REKOLEKCJE – WSPÓLNOTA ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM – ZAWIERZENIE
18.30 + Zbigniewa Klekowskiego, Henryka Klekowskiego, Józefa Orszulaka
18.30 + Mariannę i Leona Westrychów

NIEDZIELA 17 MARCA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. REKOLEKCJE
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 15
10.00 + Michalinę Andrzejczak w 40 rocznicę śmierci
11.30 + Wiesława Sobczaka w 12 rocznicę śmierci,
Marka Borowczaka w 16 rocznicę śmierci
Andrzeja Hodyniuka w 13 rocznicę śmierci, Kazimierza Śniegułę
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 13
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Rafała Alencynowicza

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 03 MARCA – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 1
10.00 W intencji Asysty, Kazimierza – o Boże błogosławieństwo
11.30 W intencji ks. Albina – imieninowa
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Ryszarda Bartosika (po pogrzebie)

Poniedziałek 04 marca – święto św. Kazimierza, królewicza
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Franciszka Bechaja
18.00 + Antoniego Słupeckiego w 20 r. śmierci, z rodziny Słupeckich i Nowaków
18.30 + Jana Kaczmarka – od uczestników pogrzebu

Wtorek 05 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 1
18.30 + Hordequin
19.15 – 21.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY

06 MARCA ŚRODA POPIELCOWA
07.00 + Jana Skoczka
09.00 + Tadeusza Wojdala
17.30 W intencji Parafian
18.30 + Apolonię Patynko

Czwartek 07 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 + Apolonię Patynko
18.30 + Tomasza Kicińskiego w 1 rocznicę śmierci

Piątek 08 marca
07.00 + Jana Skoczka
09.00 + Apolonię Patynko
09.30 Droga Krzyżowa
17.30 Droga Krzyżowa
18.00 + Marię, Apolonię, Aleksandrę, Józefa, Andrzeja Rajchów
18.30 W intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego – MODLITWA O UZDROWIENIE

Sobota 09 marca
07.00 + Jana Skoczka
18.00 O zdrowie, potrzebne łaski, pomyślność dla Józefa Milczarczyka
18.30 + Apolonię Patynko

NIEDZIELA 10 MARCA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08.30 + Jerzego Kuzitowicza i Mieczysława, Krystynę, Leona Bolów, Janinę, Feliksa, Jana Owczarków
10.00 + Jadwigę Raczyńską
11.30 + Tadeusza Jachoła, zmarłych z rodziny Lewandowskich
13.00 + Apolonię Patynko – gregorianka 6
18.15 Gorzkie Żale
19.00 + Jana Skoczka – gregorianka 8

Intencje Mszalne

NIEDZIELA 24 LUTEGO – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Włodzimierza Rybkę – gregorianka 24
10.00 + Rafała Nikicionka
11.30 + Dariusza Garbacińskiego
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo różańcowe
19.00 O zdrowie dla Mariana

Poniedziałek 25 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Marię
18.30 + Zbigniewa

Wtorek 26 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Rafała
18.30 + Franciszka Bechaja – od uczestników pogrzebu

Środa 27 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Franciszka Bechaja – od uczestników pogrzebu
18.30 + Jolantę Zawiszę

Czwartek 28 lutego
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 + Mirosława Ożarowskiego w 15 rocznicę śmierci
18.30 + Franciszka Bechaja – od uczestników pogrzebu

Piątek 01 marca
07.00 + Włodzimierza Rybkę
18.00 W intencji księdza Albina – imieninowa
18.30 + Franciszka Bechaja – od uczestników pogrzebu

Sobota 02 marca
07.00 + Włodzimierza Rybkę – gregorianka 30
18.00 + Dariusza Garbacińskiego, Małgorzatę Michalak
18.30 + Romana Czuryłowskiego, Stanisławę i Aleksandra Czuryłowskich

NIEDZIELA 03 MARCA – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
08.30 + Jana Skoczka – gregorianka 1
10.00 W intencji Asysty, Kazimierza – o Boże błogosławieństwo
11.30 W intencji ks. Albina – imieninowa
13.00 W intencji Parafian
18.15 Nabożeństwo adoracyjne
19.00 + Ryszarda Bartosika (po pogrzebie)