Ogłoszenia parafilane

04 CZERWCA  2017 r. – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.
 
Wzorem innych parafii prosimy dzisiaj (4 czerwca – przyp. red.) o ofiary pieniężne na tzw. tacę gospodarczą.
W tygodniu wpłynęły trzy ofiary bezimienne na łączną sumę 260 zł na wymianę instalacji odgromowej na Kościele. Składamy serdeczne podziękowanie.

Zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego w niedziele o godz. 18.15, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.30.  

Jutro, w poniedziałek, obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

We wtorek zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi.

W piątek 9 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18.30  zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę o Uzdrowienie.

W sobotę 10 czerwca Nabożeństwo Czerwcowe i Różaniec ze względu na śluby będą odprawione po Mszy Świętej o godz. 7.00.

W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej.

W poniedziałek 12 czerwca na godz. 17.00 zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki do sypania kwiatków na spotkanie z siostrą Moniką.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny”, „Wzrastanie dla młodzieży”, „ List do Pani”.