Ogłoszenia parafilane

28 STYCZNIA 2018 r – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła podczas kolędy. W poniedziałek i wtorek od godz. 17.00 uzupełnimy wizytę duszpasterską u tych Parafian, których nie było w domu albo zostali pominięci, za co bardzo przepraszamy. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia kapłana dzisiaj po
Mszach Świętych.


W piątek 2 lutego obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 09.00 i 18.30. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Odbędzie się zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne. Jest to zarazem pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy Świętych i od godz. 18.00. Odwiedzimy także chorych w domach.


W dniach 17-20.05.18 r. (czwartek, piątek, sobota, niedziela) zostanie zorganizowana pielgrzymka na trasie:
Bielsk Podlaski – Hajnówka – Puszcza Białowieska – Wilno – Troki – Tykocin
Program przewiduje zwiedzanie:
Bielska Podlaskiego – miasta z czterema cerkwiami i szkołą pisania ikon, Hajnówki –z największą cerkwią prawosławną w Polsce – Soborem Św. Trójcy, Puszczy Białowieskiej, Wilna – nocą i dniem, zamku w Trokach, wielokulturowego miasteczka Tykocina. KOSZT PIELGRZYMKI WYNOSI 790 zł. Cena obejmuje przejazdy, opiekę pilota na całej trasie i przewodników miejscowych, wejścia do zwiedzanych obiektów na terenie Polski, trzy śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie NNW. Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na Litwie /ok. 15 EURO/
Zapisy u Siostry Moniki albo u ks. Adama do połowy lutego. Przy zapisie pobieramy zaliczkę w wysokości 200 zł. tel. 503-602-169, 513-038-959.


Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia m.in. tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Idziemy”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.