Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 25 CZERWCA 2017 r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. Prosimy o dalsze ofiary na wymianę instalacji odgromowej na budynku kościoła. W następną niedzielę prosimy o datki na tzw. tacę gospodarczą.

* W okresie wakacyjnym ulega zmianie porządek odprawiania Mszy Świętych. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętych o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości nie będzie Mszy Świętych o godz. 13.00.

* W tym tygodniu obchodzą imieniny: we wtorek – ks. abp Władysław Ziółek, w środę ks. bp Ireneusz Pękalski. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

* W czwartek 29 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 09.00 i 18.30.
Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Ojcu Świętym Franciszku, także o ks. abp Marku Jędraszewskim – mija bowiem 20 rocznica Jego święceń biskupich.
Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

* W pierwszą sobotę miesiąca lipca czcić będziemy Niepokalane Serce Maryi. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.30. Po Mszy Świętej o godz. 18.30 odmówimy Różaniec.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.