Ogłoszenia Parafialne 9 styczna 2022

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 09 STYCZNIA 2022 r. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* W piątek 14 stycznia zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę o Uzdrowienie po Mszy Świętej o godz. 18.00.


* Koncert Kolęd w wykonaniu Stowarzyszenia Śpiewaczego MONIUSZKOWCY odbędzie się w niedzielę 16 stycznia po Mszy Świętej o godz. 11.30 Podczas koncertu będzie można złożyć dar serca na potrzeby Stowarzyszenia.


* Wizyta duszpasterska zwana „kolędą” ze względu na pandemię odbywa się wyłącznie na zaproszenie parafian według ustalonego porządku. Do pobrania są druki zaproszeń, które należy wypełnić i oddać w zakrystii albo kancelarii. Po otrzymaniu zaproszenia kapłan telefonicznie potwierdzi wizytę duszpasterską u danej rodziny. Po niedzieli planujemy odwiedzić mieszkańców ulic Gdańskiej i Więckowskiego a następnie: między 16 a 23 stycznia parafian z al. 1 Maja i ul. Wólczańskiej, między 24 a 30 mieszkańców ul. Próchnika, Pogonowskiego i Lipowej.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.