Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 8 STYCZNIA 2017 r.
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła i na wyjazd dzieci i młodzieży na zimowiska.

* W dzisiejszą niedzielę o godz. 16.00 w salce parafialnej odbędzie się świąteczno – noworoczne spotkanie wszystkich grup parafialnych. Serdecznie zapraszamy.

* W piątek o godz. 18.30 będzie odprawiona Msza Święta w intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i Modlitwa o Uzdrowienie.

* W sobotę o godz. 17.00 ks. bp Adam Lepa odprawi Msze Świętą w intencji Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Na Eucharystię wszystkich serdecznie zapraszamy.

• W dniach 18-21.05.17 r. (czwartek, piątek, sobota, niedziela) zostanie zorganizowana pielgrzymka na Dolny Śląsk i do Pragi w Czechach. Program przewiduje zwiedzanie Trzebnicy – sanktuarium św. Jadwigi, Świdnicy – Kościoła Pokoju, Krzeszowa – zespołu Klasztornego Cystersów, Pragi dniem i nocą(nocleg w Pradze), Barda – sanktuarium Maryjnego oraz Henrykowa – opactwa Cystersów
KOSZT PIELGRZYMKI WYNOSI 690 zł, CENA OBEJMUJE – PRZEJAZDY, OPIEKĘ PILOTA I PRZEWODNIKA W PRADZE, 3 NOCLEGI , 3 ŚNIADANIA I 3 OBIADOKOLACJE, WEJŚCIA DO WYMIENIONYCH OBIEKTÓW NA TERENIE POLSKI, BILETY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W PRADZE, UBEZPIECZENIE.
CENA NIE OBEJMUJE – INNYCH POSIŁKÓW NIŻ WYMIENIONE, WEJŚĆ DO
ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW W PRADZE.
W NIEDZIELĘ MOŻLIWE ZWIEDZANIE SKALNEGO MIASTA/ PARK NARODOWY – CZECHY/ ZA 40ZŁ /OS
Zapisy u Siostry Moniki do końca stycznia. Przy zapisie pobieramy zaliczkę w wysokości 200 zł. tel. 503-602-169

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.