Ogłoszenia parafialne

23 KWIETNIA  2017 r. – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na  utrzymanie Kościoła.
 
W dzisiejszą niedzielę Miłosierdzia Bożego ofiary składane na tacę przeznaczone są  na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi. Odbywa się także zbiórka ofiar do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii. Za dar serca składamy serdeczne podziękowanie.

Jutro w poniedziałek 24 kwietnia obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha –  głównego patrona  Polski.  Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 18.00 i 18.30

We wtorek 25 kwietnia obchodzimy święto św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień imienin Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego oraz biskupa Marka Marczaka – Administratora Archidiecezji Łódzkiej. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach. Módlmy się także o wybór nowego Arcybiskupa Łódzkiego.

W poniedziałek 8 maja o godz. 19.00 w naszej parafii rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Zapisy pod numerem telefonu 503 143 321

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.