Ogłoszenia Parafialne

14 PAŹDZIERNIKA 2018 r. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


Trwają prace przy wymianie instalacji odgromowej na kościele, na którą otrzymaliśmy dotację z Urzędu Miasta Łodzi w wysokości 20 tysięcy złotych. Koszt prac to 29 tysięcy złotych. Będzie także wymieniana blacha na wieżyczce kościoła.
Całkowity koszt tych prac wynosi 35 tysięcy złotych. Wszystkie remonty będą zatem kosztować około 64 tysiące złotych. Prosimy bardzo o ofiary na ratowanie naszego zabytkowego kościoła.


W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem„Promieniowanie Ojcostwa”. Odbywa się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za dar serca składamy serdeczne podziękowania.


W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 17.30, dla pozostałych osób w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.30, w niedziele o godz. 18.15.


W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na Misje.


Spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia Bożego i Żywego Różańca odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00 w salce parafialnej. Opiekunem tej grupy jest ks. Sławomir Wojdal. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.


W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na wypominki: roczne, półroczne, oktawalne, jednorazowe na cmentarzu. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych, półrocznych i rocznych w dniach od pierwszego do ósmego listopada włącznie odprawiać będziemy Msze Święte o godz. 18.30.


Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „List do Pani”.