Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 07 PAŹDZIERNIKA 2018 r.
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* Trwają prace przy wymianie instalacji odgromowej na kościele, na którą otrzymaliśmy dotację z Urzędu Miasta Łodzi w wysokości 20 tysięcy złotych.
Koszt prac to 29 tysięcy złotych. Będzie także wymieniana blacha na wieżyczce kościoła. Całkowity koszt tych prac wynosi 35 tysięcy złotych. Wszystkie remonty będą zatem kosztować około 64 tysiące złotych. Prosimy bardzo o ofiary na ratowanie naszego zabytkowego kościoła.

* W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 17.30, dla pozostałych osób w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.30, w niedziele o godz. 18.15.

* W dzisiejszą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi. Składamy serdeczne podziękowanie.

* W piątek o godz. 18.30 odprawiona będzie Msza Święta w intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego, następnie odmówiony będzie różaniec i modlitwa o uzdrowienie.

* W sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z 3 klas Gimnazjum. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

* W następną niedzielę obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Odbędzie się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”,„Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.