Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 23 WRZEŚNIA 2018 r.
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się wymiana instalacji odgromowej na kościele, na którą otrzymaliśmy dotację z Urzędu Miasta Łodzi w wysokości 20 tysięcy złotych.
Koszt prac to 29 tysięcy złotych. Będzie także wymieniana blacha na wieżyczce kościoła.
Całkowity koszt tych prac wynosi 35 tysięcy złotych. Wszystkie remonty będą zatem kosztować około 64 tysiące złotych. Prosimy bardzo o ofiary na ratowanie naszego zabytkowego kościoła.

* W sobotę 29 września obchodzić będziemy święto archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 18.00 i 18.30

* W tym roku szkolnym sakrament bierzmowania będzie udzielany młodzieży 3 klas gimnazjum. Prosimy o pobieranie deklaracji przez zainteresowane osoby, wypełnienie ich i zwrot do zakrystii albo do kancelarii do 7 października. Pierwsze spotkanie odbędziesię w sobotę 13 października w salkach parafialnych w godz. 10.00-12.00.
Opiekunem młodzieży z klas 3 gimnazjum jest ks. Albin Żaba.
Jednocześnie informujemy, że od tego roku przygotowaniem do Sakramentu Bierzmowania objęta będzie także młodzież klas 7 i 8 szkół podstawowych.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.