Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 02 WRZEŚNIA 2018 r.
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* Ks. Abp Grzegorz Ryś wikariuszem naszej parafii mianował ks. mgra Albina Żabę Witamy Księdza bardzo serdecznie, otaczamy modlitwą i życzymy wielu Bożych łask na nowej placówce.

* Jutro obchodzić będziemy dzień imienin Ks. Abpa Grzegorza Rysia Metropolity Łódzkiego.
Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

* Od 1 września w dni powszednie Msze Święte są sprawowane o godz. 7.00, 18.00 i 18.30, odprawiać będziemy także Mszę Świętą w niedzielę o godz. 13.00.

* Jutro w poniedziałek 3 września rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 08.00.

* We wtorek zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. W tym czasie będzie możliwość spowiedzi.

* W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić w intencji kapłanów i powołań kapłańskich i zakonnych na Mszy Świętej o godz. 18.30.

* W pierwszy piątek miesiąca września Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00 18.00 i 18.30. Spowiedź podczas Mszy Świętych i od 17.30. Odwiedzimy także chorych w domach.

* W sobotę 8 września obchodzić będziemy święto Narodzenia NMP. Jest to zarazem święto patronalne naszych Sióstr Nativitanek. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.30 .

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.