Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

03 CZERWCA 2018 r. – IX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.


Zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego w niedziele o godz. 18.15, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.30. Przez czas Oktawy Bożego Ciała odprawiane są procesje po Mszach Świętych o godz. 18.30.


We wtorek zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi.


W piątek 08 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.00 na zakończenie roku przedszkolnego i o godz. 18.30. Na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę
o Uzdrowienie zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18.30. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.


W następną niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu w Chemnitz (Niemcy).


W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Odbędzie się także zbiórka do puszek na kolonie dla dzieci organizowane przez naszą parafię. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tym dniu
zaśpiewamy po Mszy Świętej o godz. 10.00.


Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.