Ogłoszenia Parafialne 5 września 2021

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w ŁódziOGŁOSZENIA 05 WRZEŚNIA 2021 r. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* Ks. Abp Grzegorz Ryś z dniem 27 sierpnia skierował do pracy w naszej parafii ks. mgra Tomasza Zielińskiego. Witamy Go bardzo serdecznie i obejmujemy modlitwą.


* Ks. mgr Sebastian Krawczyk zakończył posługę w naszej wspólnocie. Księdzu Sebastianowi serdecznie dziękujemy i życzymy wielu Bożych łask.  


* Rozpoczął się pierwszy etap hydroizolacji fundamentów naszego kościoła. Na ten cel otrzymaliśmy dotację w wysokości 310 tysięcy złotych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, za co serdecznie dziękujemy.


* W naszym przedszkolu są jeszcze wolne miejsca na nowy rok szkolny 2021/22 Dzieci można zapisywać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Telefony do przedszkola: 513-038-957 oraz 513-038-959.


* Od 1 września w dni powszednie Msze Święte są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. W niedziele odprawiamy Mszę Świętą o godz. 13.00 oraz nabożeństwa o godz. 18.15


* W tym tygodniu
we wtorek wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00, modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 21.00, możliwość spowiedzi.
w środę Święto Narodzenia NMP, święto patronalne naszych Sióstr Nativitanek, zapraszamy na Mszę Świętą w Ich intencji o godz. 07.00, w tym dniu wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00, modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa
w czwartek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45 

w piątek  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa o uzdrowienie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
w sobotę nabożeństwo różańcowe po Mszy Świętej wieczornej


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki:
„Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.
Do kupienia jest także album o niebawem błogosławionych: Kard. Stefanie Wyszyńskim i Matce Róży Czackiej w cenie 10 zł