Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 01 KWIETNIA 2017 r. – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 

Darem wysłużonym przez Chrystusa na Drzewie Krzyża jest Duch Święty- Pocieszyciel. Obfitości darów Ducha Świętego – szczególnie miłości, pokoju i radości życzymy w tym świętym czasie Wielkiej Nocy. Niech Pan prowadzi drogami świętości. Alleluja.


Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za podzielenie się święconką z najuboższymi oraz za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


Jutro w Poniedziałek Wielkanocny odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Teologiczny w Łodzi.


Po Wielkanocy Msze Święte w dni powszednie będą sprawowane o godz. 7.00, 18.00 i 18.30


We wtorek 3 kwietnia zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. Będzie także możliwość spowiedzi.


W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas Mszy Świętych od godz. 7.00 i od godz. 17.30. Odwiedzimy także chorych w domach.


W następną Niedzielę Miłosierdzia Bożego ofiary składane do puszek przeznaczone będą na dzieła Caritas.


Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.