Ogłoszenia parafialne

24 GRUDNIA 2017 r – IV NIEDZIELA ADWENTU

Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła. Za ubranie choinek i dekorację Bożonarodzeniową dziękujemy ks. Sylwestrowi, p. Jackowi, p. Teresie i innym osobom.


Dzisiaj można nabyć poświęcone opłatki. Dochód z opłatków przeznaczony będzie na wyjazd młodzieży i dzieci na zimowiska w Bieszczady podczas ferii zimowych.

Dzisiaj nie ma Mszy Świętej o godz.19.00.
Na Pasterkę – pierwszą Mszę Bożego Narodzenia zapraszamy o godz.24.00.
W dzień oraz 26 grudnia Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego.


Od środy 27 grudnia Msze Święte w dni powszednie będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30, nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00.


W niedzielę 31 grudnia zapraszamy na Msze Święte według porządku niedzielnego. Na Eucharystii o godz. 19.00 będziemy się także modlić w intencji ks. Sylwestra i złożymy Mu życzenia imieninowe.


Spotkanie świąteczno-noworoczne grup parafialnych odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w salkach parafialnych.


Koncert Kolęd w wykonaniu Stowarzyszenia Śpiewaczego MONIUSZKOWCY odbędzie się także w niedzielę 7 stycznia o godz. 18.15. Podczas koncertu będzie można złożyć dar serca na potrzeby Stowarzyszenia.


W dniach 17-20.05.18 r. (czwartek, piątek, sobota, niedziela) zostanie zorganizowana pielgrzymka na trasie:
Bielsk Podlaski – Hajnówka – Puszcza Białowieska – Wilno – Troki – Tykocin
Program przewiduje zwiedzanie:
Bielska Podlaskiego – miasta z czterema cerkwiami i szkołą pisania ikon, Hajnówki –z największą cerkwią prawosławną w Polsce – Soborem Św. Trójcy, Puszczy Białowieskiej, Wilna – nocą i dniem, zamku w Trokach, wielokulturowego miasteczka Tykocina.
KOSZT PIELGRZYMKI WYNOSI 790 zł. Cena obejmuje przejazdy, opiekę pilota na całej trasie i przewodników miejscowych, wejścia do zwiedzanych obiektów na terenie Polski, trzy śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie NNW. Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na Litwie /ok. 15 EURO/
Zapisy u Siostry Moniki albo u ks. Adama do końca stycznia. Przy zapisie pobieramy zaliczkę w wysokości 200 zł. tel. 503-602-169, 513-038-959.


Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela” w cenie 10 zł z kalendarzem na 2018 r. oraz z płytą z kolędami. Idziemy w cenie 5 zł, „Gość Niedzielny” – świąteczno- noworoczne wydanie w cenie 8 zł, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci, „Wzrastanie” dla młodzieży.