Ogłoszenia parafialne

17 GRUDNIA 2017 r – III NIEDZIELA ADWENTU

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Za dar serca składamy serdeczne podziękowania.

Dzisiaj można nabyć poświęcone opłatki. Dochód z opłatków przeznaczony będzie na wyjazd młodzieży i dzieci (m.in. ministranci, bielanki, dzieci ze świetlicy) na zimowiska w Bieszczady podczas ferii zimowych.
Prosimy o pomoc w rozprowadzeniu opłatków.
Do kupienia są także wykonane ręcznie bombki – stroiki, gwiazdki, ciasto, itp. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na zimowiska.

* Trwa Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy na Roraty ze świętym Józefem – „strażnikiem skarbów” w dni powszednie o godz. 7.00. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki.

W następną niedzielę – IV Adwentu – przeżywać będziemy Wigilię Bożego Narodzenia. Zachęcamy do tradycyjnego postu w tym dniu. Msze Święte będą sprawowane o godzinie 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00.
Nie będzie Mszy Świętej o godz. 19.00.
Na Pasterkę – pierwszą Mszę Bożego Narodzenia zapraszamy o godz.24.00

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „List do Pani”, „L’Osservatore Romano”, „Wzrastanie”.