Ogłoszenia Parafialne 3 stycznia 2021

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 03 STYCZNIA 2021 r. II NIEDZIELA po NARODZENIU PAŃSKIM

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* Ks. abp Grzegorz Ryś odwołał z naszej parafii ks. mgra Albina Żabę i mianował Go wikariuszem parafii św. Michała Archanioła w Łodzi. Ks. Albinowi za posługę w naszej parafii podziękujemy w niedzielę 10 stycznia 2021 r. na Mszy Świętej o godz. 11.30.


* W związku z rokiem św. Józefa w naszej parafii będzie można uzyskać odpust zupełny podczas modlitw przez wstawiennictwo św. Józefa w następujące dni tygodnia: – we wtorki po Mszy Świętej wieczornej – modlitwy w intencji Kościoła prześladowanego wewnątrz lub na zewnątrz oraz o umocnienie wszystkich chrześcijan poddanych różnym formom prześladowania. – w środy po Mszy Świętej wieczornej w dniu poświęconym w tradycji łacińskiej św. Józefowi


* Wizyta duszpasterska zwana „kolędą” ze względu na pandemię nie odbędzie się w tradycyjnym terminie. Planowana jest po Wielkanocy po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego.


* We wtorek, po modlitwach do św. Józefa, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.


* W środę 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego(Trzech Króli) Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego a ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Misje.


* W piątek 8 stycznia zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę o Uzdrowienie po Mszy Świętej o godz. 18.00.


* Pomoc psychologiczna w naszej parafii w nowym roku będzie udzielana w każdy czwartek. Ze względu na pandemię konsultacje odbywają się online w czwartki od 17.00 do 18.30 po wcześniejszym umówieniu się. Tel. do kontaktu: 503 14 33 21. Najbliższy dyżur odbędzie się 7 stycznia. Kiedy obostrzenia będą zmniejszone konsultacje będą odbywać się w kancelarii.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki:
„Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.