Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 05 LISTOPADA 2017 r.
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość. Zebrane dzisiaj ofiary na tzw. tacę gospodarczą przeznaczone są na utrzymanie i prace remontowe kościoła. Jak już informowaliśmy, po ponownym rozpoznaniu stanu instalacji odgromowej na kościele okazało się, że są braki blachy na wieżyczce. Tę naprawę trzeba wykonać najpierw.
Do Urzędu Miasta Łodzi został kolejny raz złożony wniosek na dotację na remont instalacji odgromowej.
W całym miesiącu październiku na tace dla parafii zebrano ofiary w wysokości 3510,30 zł., na Misje 836,47zł., na WSD 882,31zł., Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II 513,28zł., na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku 293,16zł.
Utrzymanie pracowników parafii kosztowało 5500 zł, energia elektryczna w kościele 220 zł, alarm przeciwpożarowy i antywłamaniowy 369 zł. Czekamy na wymianę czujek w systemie alarmowym. Nie podajemy jeszcze kosztów utrzymania budynków parafialnych.
Prosimy bardzo o zrozumienie, otwarte serca, modlitwę, ofiary pieniężne, a także szukanie sponsorów.

* We wtorek 7 listopada zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu  Jasnogórskiego o godz. 21.00. W tym czasie będzie możliwość spowiedzi.

* W piątek 10 listopada sierpnia zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę o Uzdrowienie po Mszy Świętej o godz. 18.30.

* W sobotę 11 listopada we wspomnienie św. Marcina z Tours obchodzić będziemy Święto Niepodległości. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 18.00 i 18.30.
Eucharystia o godz. 18.30 będzie sprawowana w intencji Ojczyzny.

* W następną niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „List do Pani”, „L’Osservatore Romano”, „Wzrastanie”.