Ogłoszenia parafialne

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* W czwartek 2 lutego obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 17.30 i 18.30 w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Odbędzie się zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne.

* W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek miesiąca lutego. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. Spowiedź przed Mszą Świętą o godz. 7.00 i od godz. 18.00. Odwiedzimy także chorych w domach.

* W sobotę 4 lutego o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

* W środę 8 lutego w naszej parafii odbędzie się dzień modlitw o powołania w ramach Sztafety Modlitw o Powołania w naszej Archidiecezji. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja w ciszy, o 17.15 Różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji powołań. Zachęcamy wszystkich do podjęcia modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

* W dniach 18-21.05.17 r. (czwartek, piątek, sobota, niedziela) zostanie zorganizowana pielgrzymka na Dolny Śląsk i do Pragi w Czechach. Program przewiduje zwiedzanie Trzebnicy – sanktuarium św. Jadwigi, Świdnicy – Kościoła Pokoju, Krzeszowa – zespołu Klasztornego Cystersów, Pragi dniem i nocą(nocleg w Pradze), Barda – sanktuarium Maryjnego oraz Henrykowa – opactwa Cystersów.
KOSZT PIELGRZYMKI WYNOSI 690 zł, CENA OBEJMUJE – PRZEJAZDY, OPIEKĘ PILOTA I PRZEWODNIKA W PRADZE, 3 NOCLEGI , 3 ŚNIADANIA I 3 OBIADOKOLACJE, WEJŚCIA DO WYMIENIONYCH OBIEKTÓW NA TERENIE POLSKI, BILETY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W PRADZE, UBEZPIECZENIE.
CENA NIE OBEJMUJE – INNYCH POSIŁKÓW NIŻ WYMIENIONE, WEJŚĆ DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW W PRADZE.
W NIEDZIELĘ MOŻLIWE ZWIEDZANIE SKALNEGO MIASTA/PARK NARODOWY – CZECHY/ ZA 40ZŁ /OS
Zapisy u Siostry Moniki do końca stycznia. Przy zapisie pobieramy zaliczkę w wysokości 200 zł. tel. 503-602-169

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.