Ogłoszenia Parafialne 27 września 2020

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi
OGŁOSZENIA 27 WRZEŚNIA 2020 r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.*Przypominamy, że pierwsze spotkanie przygotowawcze przed przyjęciem Sakramentu bierzmowania, dla młodzieży która wcześniej przygotowywała się na spotkaniach w naszej parafii, a teraz uczęszcza do 2 klasy szkoły ponadpodstawowej, odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 19.15 w kościele. Obecność obowiązkowa. Nieuzasadniona nieobecność będzie traktowana jako rezygnacja z przystąpienia do Sakramentu bierzmowania w tym roku.* W naszym przedszkolu są jeszcze wolne miejsca na nowy rok szkolny 2020/21 Dzieci można zapisywać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.
Telefon do przedszkola: 513-038-957.* W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić w intencji kapłanów i powołań kapłańskich i zakonnych na Mszy Świętej o godz. 18.00* W pierwszy piątek miesiąca będziemy spowiedź przed Mszami świętymi oraz od godz. 17.30.* W tym tygodniu:
we wtorek nowenna do św. Józefa po Mszy Świętej o godz. 18.00
w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45* W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać po mszy świętej o godzinie 18.00 w niedziele o godz. 18.15.* W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na tacę będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”; „Gość Niedzielny”; „ Mały Gość Niedzielny; „Idziemy”; „Przewodnik Katolicki”