Ogłoszenia Parafialne 27 czerwca 2021

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 27 CZERWCA 2021 r. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* Na nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego zapraszamy w niedziele o godz. 18.15, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00.


* W tym tygodniu obchodzą imieniny: dzisiaj – ks. abp Władysław Ziółek, w poniedziałek ks. bp Ireneusz Pękalski. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.


* We wtorek 29 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Ojcu Świętym Franciszku. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.


* W okresie wakacyjnym (lipcu i sierpniu) ulegnie zmianie porządek odprawiania Mszy Świętych w niedziele. Nie będzie Mszy Świętych o godz. 13.00. W lipcu nie będzie nabożeństw w niedziele o godz. 18.15. Nabożeństwa do Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa będziemy odprawiać po Mszy Świętej o godz. 8.30 a wypominki (modlitwy za zmarłych) o godz. 8.15.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.