Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 08 PAŹDZIERNIKA 2017 r.
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość. Zebrane dzisiaj ofiary na tzw. tacę gospodarczą przeznaczone są na wymianę instalacji odgromowej na kościele. Składamy serdeczne podziękowanie.

* Świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży rozpoczęła swą działalność. Będzie czynna we wtorki, środy, czwartki w godz. 18.00 – 20.00. Kierownikiem świetlicy jest pani Zofia Kubiak, której pomagają ks. Sylwester Ciemięga oraz siostra Monika. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy: emerytowanych nauczycieli, studentów. Chętne Osoby prosimy o kontakt z księdzem Sylwestrem albo s. Moniką.

* Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 17.30, dla pozostałych osób w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.30, w niedziele o godz. 18.15.

* W piątek o godz. 18.30 będzie odprawiona Msza Święta w intencji Apostolstwa Miłosierdzia Bożego, następnie odmówiony będzie różaniec i modlitwa o uzdrowienie.

* W sobotę 14 października o godz. 10.00 w salce w budynku parafialnym odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „List do Pani”, „L’Osservatore Romano”, „Wzrastanie”.