Ogłoszenia Parafialne 25 kwietnia 2021

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 25 KWIETNIA 2021 r. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* W sobotę 1 maja wspominać będziemy św. Józefa Rzemieślnika. Po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie majowym zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz.21.00. W tym dniu możemy otrzymać uzyskać odpust zupełny. Podczas adoracji będzie można przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania.


* Ze względu na utrzymany reżim sanitarny w niedziele 2, 9 i 16 maja będą odprawione dodatkowe Msze Święte o godz. 17.30, po których zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie nabożeństwa te będą sprawowane po Mszach Świętych wieczornych.


* W związku z rokiem św. Józefa w naszej parafii można uzyskać odpust zupełny podczas modlitw przez wstawiennictwo św. Józefa w następujące dni tygodnia:
we wtorki po Mszy Świętej wieczornej – modlitwy w intencji Kościoła prześladowanego wewnątrz lub na zewnątrz oraz o umocnienie wszystkich chrześcijan poddanych różnym formom prześladowania.
w środy po Mszy Świętej wieczornej w dniu poświęconym w tradycji łacińskiej św. Józefowi.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.