Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 01 PAŹDZIERNIKA 2017 r.
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* W dzisiejszą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi. Ofiary na tzw. tacę gospodarczą składać będziemy w niedzielę 8 października. Składamy serdeczne podziękowania.

* Świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży rozpocznie swą działalność we wtorek 3 października. Będzie czynna we wtorki, środy, czwartki w godz. 18.00 – 20.00.
Kierownikiem świetlicy jest pani Zofia Kubiak, której pomagają ks. Sylwester Ciemięga oraz siostra Monika. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy: emerytowanych nauczycieli, studentów. Chętne Osoby prosimy o kontakt z księdzem Sylwestrem albo s. Moniką.

* Rozpoczął się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 17.30, dla pozostałych osób w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.30, w niedziele o godz. 18.15.

* We wtorek 3 października zapraszamy na Mszę Świętą, różaniec i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi.

* W czwartek 5 października przeżywać będziemy uroczystość św. Faustyny – patronki Łodzi. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00, 18.00, 18.30

* W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas Mszy Świętych od godz. 7.00 i od godz. 17.30. Odwiedzimy także chorych w domach.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „List do Pani”, „L’Osservatore Romano”, „Wzrastanie”.