Ogłoszenia Parafialne 23 maja 2021

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 23 MAJA 2021 r. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* Jutro, w poniedziałek, obchodzić będziemy święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.


* Ze względu na utrzymany reżim sanitarny w następną niedzielę 30 maja będzie odprawiona dodatkowa Msza Święta o godz. 17.30, po której zapraszamy na nabożeństwo majowe. W tym dniu odbędzie się zbiórka do puszek na kolonie organizowane przez Caritas. W dni powszednie nabożeństwa majowe będą sprawowane po Mszach Świętych wieczornych.


* W czwartek 3 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w naszym Kościele będą sprawowane o godz. 8.30, 10.00, bezpośrednio po procesji oraz o 19.00. Na Nabożeństwo Czerwcowe zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 08.30.
W tym roku procesja rozpocznie się po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10.00 w Kościele św. Jerzego i przejdzie następującą trasą: ul. św. Jerzego, Cmentarną, Mielczarskiego, Gdańską, Ogrodową do Kościoła św. Józefa. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie trasy.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.