Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 22 STYCZNIA 2017 r. – III NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.

* Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Hasłem tegorocznego Tygodnia są słowa z listu św. Pawła apostoła do Koryntian: „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas” (por. 2 Kor 5, 14-20). W czwartek 26 stycznia w Kościele Katolickim obchodzić będziemy Dzień Islamu.

* W dniach 18-21.05.17 r. (czwartek, piątek, sobota, niedziela) zostanie zorganizowana pielgrzymka na Dolny Śląsk i do Pragi w Czechach. Program przewiduje zwiedzanie Trzebnicy – sanktuarium św. Jadwigi, Świdnicy – Kościoła Pokoju, Krzeszowa – zespołu Klasztornego Cystersów, Pragi dniem i nocą(nocleg w Pradze), Barda – sanktuarium Maryjnego oraz Henrykowa – opactwa Cystersów.
KOSZT PIELGRZYMKI WYNOSI 690 zł, CENA OBEJMUJE – PRZEJAZDY, OPIEKĘ PILOTA I PRZEWODNIKA W PRADZE, 3 NOCLEGI , 3 ŚNIADANIA
I 3 OBIADOKOLACJE, WEJŚCIA DO WYMIENIONYCH OBIEKTÓW NA TERENIE POLSKI, BILETY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W PRADZE, UBEZPIECZENIE.
CENA NIE OBEJMUJE – INNYCH POSIŁKÓW NIŻ WYMIENIONE, WEJŚĆ DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW W PRADZE. W NIEDZIELĘ MOŻLIWE ZWIEDZANIE SKALNEGO MIASTA / PARK NARODOWY – CZECHY/ ZA 40ZŁ /OS
Zapisy u Siostry Moniki do końca stycznia. Przy zapisie pobieramy zaliczkę
w wysokości 200 zł. tel. 503-602-169

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.