Ogłoszenia Parafialne 2 stycznia 2022

Ogłoszenia Parafialne Parafia Świętego Józefa NMP w Łódzi

OGŁOSZENIA 2 STYCZNIA 2022 r. II NIEDZIELA po NARODZENIU PAŃSKIM

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* We wtorek, po modlitwach do św. Józefa, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 21.00. Będzie także możliwość spowiedzi.


* W środę po Mszy Świętej i nowennie do św. Józefa zapraszamy na katechezę dla dorosłych.


* W czwartek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego(Trzech Króli) Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego a ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Misje.


* W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek miesiąca stycznia. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź podczas Mszy świętych i od godz. 17.30. Odwiedzimy także chorych w domach.


* Wizyta duszpasterska zwana „kolędą” ze względu na pandemię odbędzie się po 1 stycznia wyłącznie na zaproszenie parafian według ustalonego porządku. Do pobrania są druki zaproszeń, które należy wypełnić i oddać w zakrystii albo kancelarii. Po otrzymaniu zaproszenia kapłan telefonicznie potwierdzi wizytę duszpasterską u danej rodziny. Między 9 a 16 stycznia 2022 r planujemy odwiedzić mieszkańców ulic Gdańskiej i Więckowskiego a w tygodniu między 16 a 23 stycznia parafian z al. 1 Maja i ul. Wólczańskiej


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny”
„Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”.