Ogłoszenia parafialne

02 LIPCA 2017 r. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Wzorem innych parafii prosimy dzisiaj o ofiary pieniężne na tzw. tacę gospodarczą na wymianę instalacji odgromowej na Kościele. Składamy serdeczne podziękowanie.

* W okresie wakacyjnym ulega zmianie porządek odprawiania Mszy Świętych. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętych o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości nie będzie Mszy Świętych o godz. 13.00.

* We wtorek 5 lipca zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do św. Józefa o godz. 18.30. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. W tym czasie będzie możliwość spowiedzi.

* W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji kapłanów i powołań kapłańskich i zakonnych na Mszach Świętych o godz. 7.00 i 18.30

* W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek miesiąca lipca. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. Spowiedź przed Mszami Świętymi od godz.6.45 i od 18.00. Ks. Sylwester odwiedzi także chorych w domach.

* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Mały Gość Niedzielny, „Wzrastanie „ dla młodzieży, „ List do Pani”.