Ogłoszenia Parafialne 11 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA 11 KWIETNIA 2021 r.
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

* Dziękujemy za wszelką pomoc, modlitwę i życzliwość, za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie Kościoła.


* W dzisiejszą niedzielę Miłosierdzia Bożego ofiary składane na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi. Składamy serdeczne podziękowania.


* Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 17.00 w obowiązującym reżimie sanitarnym.


* W poniedziałek 12 kwietnia o godz. 19.00 w naszej parafii rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Zapisy pod numerem telefonu 503 143 321 lub w parafialnej poradni rodzinnej.  Ze względu na epidemię koronowirusa katechezy będą odbywać się w budynku kościoła. Na zajęciach obowiązuje zachowywanie odległości, konieczność odkażania rąk i noszenia maseczek. W razie zwiększenia obostrzeń katechezy będą prowadzone online.


* W związku z rokiem św. Józefa w naszej parafii można uzyskać odpust zupełny podczas modlitw przez wstawiennictwo św. Józefa w następujące dni tygodnia:
we wtorki po Mszy Świętej wieczornej – modlitwy w intencji Kościoła prześladowanego wewnątrz lub na zewnątrz oraz o umocnienie wszystkich chrześcijan poddanych różnym formom prześladowania.
w środy po Mszy Świętej wieczornej w dniu poświęconym w tradycji łacińskiej św. Józefowi.


* Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: do nabycia tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny, „Mały Gość Niedzielny” „Idziemy” oraz „Przewodnik Katolicki”,